De temperatuur op 2 december 1939 lag tussen 5,7 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
19 april » Bij de Statenverkiezingen boekt de NSB opnieuw verlies.
22 mei » Onthulling van het grafmonument voor kardinaal Willem Marinus van Rossum in de Kloosterkerk te Wittem door kardinaal Pietro Fumasoni Biondi, zijn opvolger als prefect van de Propaganda Fide.
13 juni » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Benkoelen in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Palembang.
25 augustus » Polen en Groot-Brittannië tekenen een bijstandsverdrag.
17 september » De Sovjet-Unie valt Polen binnen (Sovjet-aanval op Polen)
9 november » Venlo-incident, Twee Engelse spionnen werden vanaf Nederlands grondgebied bij de grensovergang Venlo-Herongen ontvoerd naar nazi-Duitsland door een Duits overvalcommando. Hierdoor werd Nederland, toen nog neutraal, zijdelings betrokken bij de Tweede Wereldoorlog.
Dag van overlijden 15 juni 2016
De temperatuur op 15 juni 2016 lag tussen 11,3 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 6,2 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (23%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
31 januari » De Servische tennisser Novak Đoković wint voor de zesde keer de Australian Open. Hij versloeg in drie sets de Schot Andy Murray.
25 mei » De Taliban benoemen Haibatullah Akhunzada tot nieuwe leider. Hij volgt Mullah Mansour op, die door een Amerikaanse droneaanval om het leven is gekomen.
12 juni » Paul McCartney is de slotact bij Pinkpop.
13 augustus » Elis Ligtlee wint goud bij de Olympische Spelen 2016. De Eerbeekse wint op het onderdeel keirin.
26 augustus » De autoriteiten in Bolivia stellen drie leiders van de mijnwerkersvakbond in staat van beschuldiging voor de gewelddadige dood van de onderminister van Binnenlandse Zaken een dag eerder.
28 augustus » Dertien dagen na het behalen van haar olympische titel in Rio de Janeiro verbetert de Poolse atlete Anita Włodarczyk haar eigen wereldrecord kogelslingeren (82,29 meter) met een worp van 82,98 meter.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan Pals, "stamboom van Pals", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pals/I2476.php : benaderd 5 maart 2026), "Kees van Run (1939-2016)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.