stamboom van Pals » Cornelis Keuninkx (1909-1958)

Persoonlijke gegevens Cornelis Keuninkx 

Bronnen 1, 2

Gezin van Cornelis Keuninkx

(1) Hij is getrouwd met Hendrina Cammans.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1938, hij was toen 28 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Petronella S van Erven.


Referentienummer: MH:F592

Zij zijn getrouwd op 26 januari 1942 te Goirle,Noord-Brabant,Nederland, hij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. 1 Annie Keuninkx  1946-1996
  2. (Niet openbaar)
  3. 3 Sjef Keuninkx  1949-2021 
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Keuninkx?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Keuninkx

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Cornelis Keuninkx

De toegang tot de afbeeldingen van de publicatie is door de auteur beperkt.

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Keuninkx


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Overlijden Deel: 4141, Periode: 1958, Oisterwijk, archieftoegang 1298, inventaris¬â‰ num¬â‰ mer 4141, 21 april 1958, Overlijdensregister Oisterwijk 1958, aktenummer 30
    2. BS Huwelijk Bron: boek, Periode: 1942, Goirle, archief 907, 26 januari 1942, Huwelijksregister 1942, aktenummer 2

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 december 1909 lag tussen 1,5 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 1,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
      • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
      • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
      • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
      • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
      • 23 december » Albert I van België wordt koning.
    • De temperatuur op 26 januari 1942 lag tussen -23,3 °C en -11,4 °C en was gemiddeld -14,5 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 7,7 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 8 maart » De Nederlandse strijdkrachten geven zich over; Nederlands-Indië wordt door Japan bezet.
      • 19 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club San José.
      • 9 april » Tweede Wereldoorlog: in Kamp Amersfoort worden 77 krijgsgevangen soldaten uit de Sovjet-Unie gefusilleerd.
      • 5 juni » Slag bij Midway: De United States Navy verwerft het maritieme overwicht in de Stille Oceaan door vier Japanse vliegdekschepen tot zinken te brengen.
      • 9 augustus » In het bezette Kiev winnen fabrieksarbeiders een voetbalwedstrijd van een Duits team met 5-3, waarna het Oekraïense elftal door de Duitsers gevangen wordt gezet. De wedstrijd zou later de geschiedenis ingaan als de 'Dodenwedstrijd'.
      • 28 november » Door een brand in de nachtclub Cocoanut Grove in Boston komen 491 mensen om.
    • De temperatuur op 21 april 1958 lag tussen 6,5 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (59%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Acht spelers van Manchester United verliezen het leven bij de vliegramp van München.
      • 29 mei » Het Ullevi-stadion in Göteborg, Zweden wordt geopend.
      • 15 juli » 5.000 Amerikaanse soldaten landen in Beiroet, om de pro-Westerse regering van Libanon te beschermen.
      • 26 juli » Als negenjarige prins wordt Charles tot Prins van Wales benoemd.
      • 1 december » De Centraal-Afrikaanse Republiek wordt onafhankelijk van Frankrijk
      • 11 december » Nederlandse kabinetscrisis 1958: einde rooms-rode coalitie; einde kabinetten Drees.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Keuninkx

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keuninkx.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keuninkx.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keuninkx (onder)zoekt.

    De publicatie stamboom van Pals is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Pals, "stamboom van Pals", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pals/I160.php : benaderd 7 januari 2026), "Cornelis Keuninkx (1909-1958)".