stamboom van Pals » Jos de Kort (1924-1989)

Persoonlijke gegevens Jos de Kort 

Bron 1

Gezin van Jos de Kort

Hij is getrouwd met Corry van Erven.


Referentienummer: MH:F599

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. Jose de Kort  1959-2012 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jos de Kort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Jos de Kort

De toegang tot de afbeeldingen van de publicatie is door de auteur beperkt.

Voorouders (en nakomelingen) van Jos de Kort

Jos de Kort
1924-1989


Jose de Kort
1959-2012

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geboorte en overlijden zie grafsteen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 februari 1924 lag tussen -9,0 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -3,5 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 20 april » Turkije krijgt onder leiding van Mustafa Kemal Atatürk een nieuwe grondwet.
    • 3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
    • 28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
    • 30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.
    • 1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
    • 28 december » TIGR, de eerste illegale gewapende verzetsorganisatie tegen het fascisme in Europa wordt opgericht in Triëst (Italië).
  • De temperatuur op 26 februari 1989 lag tussen 3,4 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Ante Marković wordt premier van Joegoslavië.
    • 27 mei » Patrick Haemers, de man achter de ontvoering van Paul Vanden Boeynants, wordt aangehouden in Rio de Janeiro.
    • 21 juni » De Sovjet-Unie en Iran sluiten een hele reeks economische en wetenschappelijke samenwerkingsakkoorden; grootscheepse wapenleveranties van Moskou aan Teheran zijn ook mogelijk.
    • 17 augustus » De tuchtcommissie van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie schorst sprinter Achmed de Kom voor achttien maanden, waarvan tien voorwaardelijk, omdat hij tijdens de nationale titelstrijd in Hengelo een vrouwelijk jurylid heeft geslagen.
    • 7 november » Na 105 jaar van koloniaal bewind, waarvan de laatste 74 onder Zuid-Afrikaanse overheersing, gaan Namibiërs naar de stemlokalen om een wetgevende vergadering voor een onafhankelijk Namibië te kiezen — voor het laatste mandaatgebied op het Afrikaanse continent.
    • 28 december » De Angolese verzetsorganisatie UNITA dreigt een grootscheeps offensief te lanceren als de linkse MPLA-regering in Luanda niet bereid is tot onderhandelingen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Kort

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Kort.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Kort.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Kort (onder)zoekt.

De publicatie stamboom van Pals is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Pals, "stamboom van Pals", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pals/I1593.php : benaderd 10 januari 2026), "Jos de Kort (1924-1989)".