Stamboom Palm » Willem Pieter Jacobus Morien (1915-2009)

Persoonlijke gegevens Willem Pieter Jacobus Morien 


Gezin van Willem Pieter Jacobus Morien

Hij is getrouwd met Alida Johanna van den Berg.

Zij zijn getrouwd op 4 november 1942 te Delft, Delft, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Pieter Jacobus Morien?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Pieter Jacobus Morien

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Pieter Jacobus Morien

Willem Pieter Jacobus Morien
1915-2009

1942

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 juni 1915 lag tussen 14,9 °C en 26,1 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 3,4 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
      • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
      • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
      • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
      • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
      • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
    • De temperatuur op 4 november 1942 lag tussen 3,5 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 22 januari » Sietze de Groot wint de achtste Elfstedentocht.
      • 14 februari » In Rotterdam wordt de Maastunnel geopend. De overwelving is 1426 meter lang, de tunnel zelf meet 1070,15 meter. Er is bijna vijf jaar aan gewerkt.
      • 8 maart » De Nederlandse mijnenveger Jan van Amstel tot zinken gebracht door een Japanse torpedobootjager.
      • 9 april » Tweede Wereldoorlog: in Kamp Amersfoort worden 77 krijgsgevangen soldaten uit de Sovjet-Unie gefusilleerd.
      • 17 juli » Het eerste transport met Nederlandse joden komt aan in kamp Birkenau.
      • 23 augustus » De Slag om Stalingrad begint.
    • De temperatuur op 7 juli 2009 lag tussen 13,3 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 19,2 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (21%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 19 april » Voetbalclub AZ wordt voor de tweede keer in de clubhistorie kampioen van de Nederlandse Eredivisie.
      • 11 mei » De lancering van de vierde en tevens laatste onderhoudsmissie (STS-125) naar de ruimtetelescoop Hubble vond plaats.
      • 17 mei » SC Heerenveen wint de KNVB beker door te winnen van FC Twente. De Friezen winnen na strafschoppen, nadat het na verlening 2-2 staat. Het is de eerste hoofdprijs voor de club uit Heerenveen
      • 3 juni » Twaalf Nederlanders zitten vast in Bolivia. Zij behoren tot een grotere groep buitenlanders die wordt vastgehouden door inwoners van het plaatsje Uyuni. De gijzelnemers eisen dat in hun stad een asfaltweg wordt aangelegd.
      • 30 september » 50km ten noordwesten van de havenstad Padang (op het Indonesische eiland Sumatra) vindt een aardbeving plaats van 7.6 op de schaal van Richter. Gebouwen storten in, waaronder een ziekenhuis. De aardbeving kost aan zeker 1100 mensen het leven.
      • 17 november » De Europese Unie besluit om Somalische regeringstroepen militaire training te geven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Morien

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Morien.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Morien.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Morien (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Palm is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jos Palm, "Stamboom Palm", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-palm/I86337596.php : benaderd 27 februari 2026), "Willem Pieter Jacobus Morien (1915-2009)".