Stamboom Palm » Antonia Maria Palm (1891-1971)

Persoonlijke gegevens Antonia Maria Palm 

  • Alternatieve naam: Epskamp (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk)
  • Zij is geboren op 29 mei 1891 in Arnhem, Arnhem, Gelderland, Nederland.

    Bron:
    J.H. Palm. Palmen in Gelderland. Families met de achternaam Palm in Gelderland (ca. 1600 - na 1900). Z.pl., [2003]. 3.b. Parenteel van MR. Peter Palm (ca. 1625 - ?) Pagina·Äôs 117 tot en met 135

    Documenttype: BS Geboorte
    Erfgoedinstelling: Gelders ArchiefGelders Archief
    Plaats instelling: Arnhem
    Collectiegebied: Gelderland
    Archief: 0207
    Registratienummer: 89
    Aktenummer: 721
    Registratiedatum: 29 mei 1891
    Akteplaats: Arnhem
  • Beroep: Zonder beroep.
  • Zij is overleden op 26 april 1971 in Apeldoorn, Apeldoorn, Gelderland, Nederland, zij was toen 79 jaar oud.

    Volgens Stamkaart GBA
    geboren 29-05-1891
    huwelijk 13-06-1917
    overlijden 26-04-1971
    Geen gegevens via Wie was Wie.

    Bron:
    J.H. Palm. Palmen in Gelderland. Families met de achternaam Palm in Gelderland (ca. 1600 - na 1900). Z.pl., [2003]. 3.b. Parenteel van MR. Peter Palm (ca. 1625 - ?) Pagina·Äôs 117 tot en met 135
  • Een kind van Johannes Jacobus Palm en Anna Maria Pas
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 oktober 2019.

Gezin van Antonia Maria Palm

Zij is getrouwd met Hendrik Epskamp.



huwelijk: beroep bg.: koopman; beroep bruid: zonder beroep; beroep vader bg.: landbouwer; beroep moeder bg.: geen beroep vermeld; beroep vader bd.: kleermaker; beroep moeder bd.: zonder beroep

Zij zijn getrouwd op 13 juni 1917 te Arnhem, Arnhem, Gelderland, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.


Documenttype: BS Huwelijk
Erfgoedinstelling: Gelders ArchiefGelders Archief
Plaats instelling: Arnhem
Collectiegebied: Gelderland
Archief: 0207
Registratienummer: 9019
Aktenummer: 200
Registratiedatum: 13 juni 1917
Akteplaats: Arnhem

Bron:
J.H. Palm. Palmen in Gelderland. Families met de achternaam Palm in Gelderland (ca. 1600 - na 1900). Z.pl., [2003]. 3.b. Parenteel van MR. Peter Palm (ca. 1625 - ?) Pagina·Äôs 117 tot en met 135

Notities over Antonia Maria Palm


Veenendaal Kerkewijk 57
10-12-1951 Kerkewijk 49
04-11-1963 Apeldoorn Klein Paradijs 56

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonia Maria Palm?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonia Maria Palm

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonia Maria Palm

Peter Palm
1829-1906
Gerrit Pas
1808-1890

Antonia Maria Palm
1891-1971

1917

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 mei 1891 lag rond de 14,4 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Liliuokalani wordt koningin van Hawaï.
      • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
      • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
      • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
      • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
      • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.
    • De temperatuur op 13 juni 1917 lag tussen 14,8 °C en 28,6 °C en was gemiddeld 19,6 °C. Er was 3,9 mm neerslag. Er was 10,1 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
      • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
      • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
      • 15 mei » Troonsafstand van Nicolaas II van Rusland namens hem en zijn zoon Aleksej.
      • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
      • 15 oktober » In Vincennes vlak buiten Parijs wordt Mata Hari door een vuurpeloton geëxecuteerd, op grond van spionage voor Duitsland.
    • De temperatuur op 26 april 1971 lag tussen -3,3 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (49%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De Benelux Merkenwet treedt in werking.
      • 28 maart » Frans Verbeeck wint de zesde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 14 april » De Ierse grensrechter David Barrett raakt bewusteloos als hij in PSV-stadion een bierblikje tegen zijn hoofd krijgt.
      • 8 mei » Mislukte lancering van Mariner 8. Deze was bedoeld om in een baan om Mars onderzoek te doen.
      • 3 september » Qatar wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 15 november » Koningin Juliana opent de Haringvlietdam, tussen Voorne en Goeree.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Palm

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Palm.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Palm.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Palm (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Palm is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jos Palm, "Stamboom Palm", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-palm/I25752479.php : benaderd 24 januari 2026), "Antonia Maria Palm (1891-1971)".