De temperatuur op 21 maart 1925 lag tussen -1,5 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 5,3 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
4 maart » Calvin Coolidge wordt herbeëdigd als 30e president van de Verenigde Staten, de eerste ceremonie die op de radio te horen is
14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
31 oktober » Ahmad Sjah Qajar, de laatste sjah van de dynastie der Kadjaren van Iran wordt afgezet
Dag van overlijden 21 februari 2016
De temperatuur op 21 februari 2016 lag tussen 8,6 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 8,3 mm neerslag gedurende 7,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
9 mei » De Nederlandse schrijfster Connie Palmen wint de Libris Literatuur Prijs voor haar roman "Jij zegt het".
12 juni » Zeker 50 mensen komen om bij een schietpartij in een homoclub in Orlando.
10 juli » Zo'n 25.000 Venezolanen maken gretig gebruik van het feit dat voor het eerst in elf maanden de grens met Colombia is opengezet en rijden naar Cúcuta om levensmiddelen en medicijnen in te slaan.
12 augustus » Zestien jaar na zijn overwinning op de Olympische Zomerspelen in Sydney wint de Amerikaanse zwemmer Anthony Ervin opnieuw goud op de 50 meter vrije slag.
8 oktober » In Japan barst de vulkaan Aso uit. De regering waarschuwt onder andere voor asregen in de omgeving.
13 oktober » De Nobelprijs voor de Literatuur gaat dit jaar naar zanger en songwriter Bob Dylan. Voor het scheppen van nieuwe poëtische uitdrukkingsvormen in de grote Amerikaanse zangtraditie.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I70353.php : benaderd 31 december 2025), "Ans BOLT (1925-2016)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.