Stamboom Oving » Hendrika ESHUIS (1903-1964)

Persoonlijke gegevens Hendrika ESHUIS 

  • Zij is geboren op 20 november 1903.
  • Zij is overleden op 8 juni 1964, zij was toen 60 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 augustus 2023.

Gezin van Hendrika ESHUIS

Zij is getrouwd met Marten NIJMAN.

Zij zijn getrouwd op 7 juni 1929, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gerritdina NIJMAN  1932-1968 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika ESHUIS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika ESHUIS

Hendrika ESHUIS
1903-1964

1929

Marten NIJMAN
1902-1975


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 november 1903 lag tussen -3,7 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
    • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
    • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
  • De temperatuur op 7 juni 1929 lag tussen 6,8 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
    • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
    • 15 juli » Paus Pius XI creëert één nieuwe kardinaal, de in 1996 zalig verklaarde Italiaanse aartsbisschop van Milaan Alfredo Ildefonso Schuster.
    • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
    • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.
  • De temperatuur op 8 juni 1964 lag tussen 13,1 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 11,0 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Benoeming van Karol Wojtyła tot aartsbisschop van Krakau in Polen.
    • 29 januari » In Innsbruck beginnen de IXe Olympische Winterspelen.
    • 5 juni » The Beatles geven het eerste van twee concerten in het Noord-Hollandse Blokker.
    • 10 juli » Het Beatles album A Hard Day's Night en de gelijknamige single komen uit in het Verenigd Koninkrijk.
    • 12 oktober » Lancering van de Russische Voschod 1, eerste ruimtevlucht met een bemanning bestaande uit meer dan één persoon.
    • 21 november » Paus Paulus VI sluit in Rome de derde zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam ESHUIS

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam ESHUIS.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over ESHUIS.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam ESHUIS (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I30344.php : benaderd 12 januari 2026), "Hendrika ESHUIS (1903-1964)".