Stamboom Oving » Jan van EIBERGEN

Persoonlijke gegevens Jan van EIBERGEN 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 september 2023.

Gezin van Jan van EIBERGEN

(1) Hij had een relatie met Maria CORNELISSE.


(2) Hij is getrouwd met Janna te GROTENHUIS.

Zij zijn getrouwd op 16 oktober 1791 te Gendringen, Gelderland, NEDERLAND.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van EIBERGEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van EIBERGEN


De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I2123.php : benaderd 1 januari 2026), "Jan van EIBERGEN".