Stamboom Oving » Dora Johanna VERVELDE

Persoonlijke gegevens Dora Johanna VERVELDE 


Gezin van Dora Johanna VERVELDE

Zij is getrouwd met Daniel JOLINK.

Zij zijn getrouwd op 12 juli 1918 te Doetinchem, Gelderland, NEDERLAND.

Ambt Doetinchem

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dora Johanna VERVELDE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dora Johanna VERVELDE


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juli 1918 lag tussen 10,3 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 10,3 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
    • 15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
    • 23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
    • 9 augustus » Duke Kahanamoku scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.01,4. Het oude record (1.01,6) stond sinds 20 juli 1912 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 7 november » Een revolutie onder leiding van Kurt Eisner leidt tot de val van koning Lodewijk III van Beieren.
    • 14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.

Over de familienaam VERVELDE

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VERVELDE.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VERVELDE.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VERVELDE (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I20308.php : benaderd 7 maart 2026), "Dora Johanna VERVELDE".