Stamboom Oving » Hendrik HABING (1894-1959)

Persoonlijke gegevens Hendrik HABING 


Gezin van Hendrik HABING

Hij is getrouwd met Roelofje MOES.

Zij zijn getrouwd op 23 juli 1921 te Emmen, Drenthe, NEDERLAND, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Annechien HABING  1922-1994 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik HABING?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik HABING

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik HABING

Hendrik KEEN
1838-1889
Jan HABING
1856-1920

Hendrik HABING
1894-1959

1921

Roelofje MOES
1897-1982


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 juli 1921 lag tussen 15,3 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
    • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
    • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
    • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
  • De temperatuur op 2 juni 1959 lag tussen 6,0 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 13,4 uur zonneschijn (82%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Cubaanse president Fulgencio Batista wordt afgezet door Fidel Castro.
    • 18 maart » President van de Verenigde Staten Dwight D. Eisenhower tekent een document waardoor Hawaï de status van "staat" krijgt.
    • 19 april » In de Tsjechische stad Ostrava wordt voetbalstadion Bazaly officieel in gebruik genomen.
    • 24 juli » Het Estadio Modelo Alberto Spencer Herrera in Guayaquil wordt officieel geopend.
    • 21 oktober » Het Solomon R. Guggenheim Museum in New York opent voor het publiek. Het werd ontworpen door Frank Lloyd Wright.
    • 18 november » Peter Koelewijn brengt Kom van dat dak af uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam HABING

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam HABING.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over HABING.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam HABING (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I14322.php : benaderd 16 februari 2026), "Hendrik HABING (1894-1959)".