Stamboom Oving » Hendrik Jan LOVINK (1768-????)

Persoonlijke gegevens Hendrik Jan LOVINK 


Gezin van Hendrik Jan LOVINK

Hij is getrouwd met Everdina REIMES.

Zij zijn getrouwd op 17 juni 1792 te Doetinchem, Gelderland, NEDERLAND.


Kind(eren):

  1. Gerrit LOVINK  1809-1856 
  2. Derk Jan LOVINK  1813-1868
  3. Hermanus LOVINK  1807-1870 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Jan LOVINK?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Jan LOVINK

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Jan LOVINK

Dersken FRERIKS
????-< 1732
Steven LOVINK
1729-< 1786

Hendrik Jan LOVINK
1768-????

1792
Gerrit LOVINK
1809-1856

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 mei 1768 lag rond de 11,0 °C. Er was 26 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid ten oosten. Typering van het weer: hagel regen donker zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1768: Bron: Wikipedia
    • 24 juli » Willem Hendrik van Nassau-Saarbrücken wordt opgevolgd door zijn zoon Lodewijk.
    • 6 december » De eerste druk van de Encyclopædia Britannica verschijnt.
  • De temperatuur op 17 juni 1792 lag rond de 15,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
    • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
    • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
    • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.

Over de familienaam LOVINK

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LOVINK.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LOVINK.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LOVINK (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I10622.php : benaderd 31 december 2025), "Hendrik Jan LOVINK (1768-????)".