Stamboom Oversluizen(Lanser)-van der Beek - de Waard-van den Hoek » Margaretha Hendrik Godfried van Brabant (1192-1231)

Persoonlijke gegevens Margaretha Hendrik Godfried van Brabant 


Gezin van Margaretha Hendrik Godfried van Brabant

(1) Zij is getrouwd met Floris IV van Holland.

Zij zijn getrouwd op 6 december 1224 te 'S-Hertogenbo, Nord Brabant, Netherlands, zij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Adelheid Holland  ± 1225-1284
  2. Willem II  ± 1227-????


Kind(eren):



(3) Zij had een relatie met Gerard III van Gelre.


Kind(eren):

  1. Richardis van Gelre  1210-1298 
  2. Marguerite van GALRE  1210-< 1251


(4) Zij is getrouwd met Hendrik Otto van Antoing Wassenberg Flamens Gelre.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1206 te Leuven, Vlaams-Brabant, Belgium, zij was toen 14 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Richardis van Gelre  1210-1298 


Kind(eren):

  1. Richardis van Gelre  1210-1298 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Hendrik Godfried van Brabant?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaretha Hendrik Godfried van Brabant

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Margaretha Hendrik Godfried van Brabant



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 oktober 1992 lag tussen 9,5 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 9,4 mm neerslag gedurende 16,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 30 mei » De reguliere treindienst tussen Maastricht en Aken wordt opgeheven.
    • 20 juli » Slowakije neemt een grondwet aan, en zal op 1 januari 1993 onafhankelijk worden.
    • 26 juli » Miguel Indurain wint de 79ste editie van de Ronde van Frankrijk. Het is de tweede eindoverwinning op rij voor de Spaanse wielrenner.
    • 24 september » Bij een wereldomspannende actie wordt de Nederlandse drugscriminele Bettien Martens opgepakt door de Italiaanse politie in Rome.
    • 11 oktober » De Russische kustwacht dwingt een schip van de milieu-organisatie Greenpeace rechtsomkeert te maken bij het zonder toestemming binnenvaren van een voormalig testgebied voor kernwapens in de Noordelijke IJszee.
    • 19 december » President Frederik Willem de Klerk van Zuid-Afrika stuurt twee generaals, vier brigade-generaals en tien officieren van het leger met vervroegd pensioen, omdat zij hebben geprobeerd met "illegale activiteiten en malversaties" zijn hervormingspolitiek te ondermijnen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Brabant


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaco Oversluizen, "Stamboom Oversluizen(Lanser)-van der Beek - de Waard-van den Hoek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oversluizen/I9206.php : benaderd 4 maart 2026), "Margaretha Hendrik Godfried van Brabant (1192-1231)".