Stamboom de Kat, Hofer, Öttl, Overink, Poell, Pucher, Smits, Tacho en aanverwante families » Maria Ida Hubertina "Mia" Stevens (1910-1996)

Persoonlijke gegevens Maria Ida Hubertina "Mia" Stevens 

Bron 1

Gezin van Maria Ida Hubertina "Mia" Stevens

Zij is getrouwd met Johannes Gerardus Poell.

Zij zijn getrouwd op 15 juni 1936 te Schinnen, Limburg, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Theodorus Jeseph Poell  1937-2004 
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Ida Hubertina "Mia" Stevens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Ida Hubertina Stevens

Maria Ida Hubertina Stevens
1910-1996

1936

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 december 1910 lag tussen 0,9 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 2,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
    • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
    • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
  • De temperatuur op 15 juni 1936 lag tussen 8,9 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 5,4 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Drie Hongaars-Nederlandse zussen nemen in Italië hun eerste lied Guarany Guaranà op als het Trio Lescano.
    • 16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
    • 8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
    • 24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
    • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
    • 12 december » De Moerdijkbrug over het Hollandsch Diep wordt geopend.
  • De temperatuur op 15 juni 1996 lag tussen 4,6 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 14,5 uur zonneschijn (87%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Curaçao krijgt beperkt zelfbestuur.
    • 19 mei » De Nederlandse judoploeg sluit de EK judo in Den Haag af met vijf gouden en één zilveren medaille, en eindigt daardoor als eerste in het medailleklassement.
    • 29 juni » De Tour de France start in 's-Hertogenbosch.
    • 18 augustus » PSV wint de eerste editie van de Johan Cruijff Schaal door Ajax met 3-0 te verslaan.
    • 18 augustus » Sport 7, een betaalzender van Endemol en KNVB begint haar uitzendingen op de Nederlandse kabel. Het project zal vier maanden duren en mislukt door te weinig belangstelling.
    • 15 september » In Epcot wordt de attractie Ellen's Energy Adventure geopend.
  • De temperatuur op 20 juni 1996 lag tussen 7,3 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (30%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Thomas Muster lost Andre Agassi af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Oostenrijker moet die positie al na één week weer afstaan aan Agassi's landgenoot Pete Sampras.
    • 13 maart » In Dunblane, Schotland gaat een gewapende man een school binnen, en doodt zestien kinderen, een lerares en zichzelf.
    • 19 mei » De hockeysters van HGC winnen de landstitel in de Nederlandse hoofdklasse door titelverdediger Kampong met 1-0 te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
    • 15 augustus » Sabine Dardenne en Laetitia Delhez worden levend teruggevonden in een kelder van het huis van de Belgische kindermoordenaar Marc Dutroux.
    • 5 september » Jules Wijdenbosch is de nieuwe president van Suriname. De kandidaat van de NDP van Desi Bouterse krijgt in de Verenigde Volksvergadering 31 stemmen meer dan de zittende president Ronald Venetiaan.
    • 1 november » Voetballer Roy Makaay maakt namens Vitesse drie doelpunten in tien minuten in het duel tegen Fortuna Sittard.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stevens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stevens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stevens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stevens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald Poell, "Stamboom de Kat, Hofer, Öttl, Overink, Poell, Pucher, Smits, Tacho en aanverwante families", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-overink/I00472.php : benaderd 21 januari 2026), "Maria Ida Hubertina "Mia" Stevens (1910-1996)".