Stamboom Oudmaijer » Margien Albertien Alssema (1907-2001)

Persoonlijke gegevens Margien Albertien Alssema 

  • Zij is geboren op 19 maart 1907 in Smilde.
  • Zij is overleden op 31 januari 2001 in Hengelo, zij was toen 93 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 maart 2007.

Gezin van Margien Albertien Alssema

Zij is getrouwd met Barend Outmaijer.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 4 maart 1937 te Amsterdam, zij was toen 29 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margien Albertien Alssema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. BS Amsterdam

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 maart 1907 lag tussen 3,2 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 2,1 mm neerslag. Er was 8,3 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
  • De temperatuur op 31 januari 2001 lag tussen -0,2 °C en 3,4 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 1 april » In Joegoslavië wordt voormalig president Slobodan Milošević gearresteerd.
    • 7 april » Het Nederlands Davis Cup Team wint in 's-Hertogenbosch het beslissende dubbelspel tegen Duitsland en plaatst zich daarmee voor het eerst in de tennisgeschiedenis voor de halve finale in de wereldgroep.
    • 1 juni » De 12-jarige Zuid-Afrikaanse aidsactivist en -patiënt Nkosi Johnson die lange tijd het symbool voor de strijd tegen aids in Zuid-Afrika was, verliest de strijd tegen de slopende ziekte en sterft.
    • 1 juni » In de Nepalese hoofdstad Kathmandu vindt een bloedig drama plaats waarbij onder andere koning Birendra de dood vindt in zijn paleis. De kroonprins Dipendra raakt in coma en sterft twee dagen later. Over de ware toedracht doen vele verhalen de ronde.
    • 20 juli » Het televisieprogramma Opgelicht onthult dat het Tweede Kamer-lid Tara Singh Varma (GroenLinks) heeft gelogen over haar ongeneeslijke ziekte.
    • 1 november » In Burundi treedt een overgangsregering aan onder president Pierre Buyoya, samengesteld uit bijna alle politieke partijen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1902 » Manuel Seoane, Argentijns voetballer († 1975)
  • 1905 » Albert Speer, Duits nazikopstuk († 1981)
  • 1906 » Adolf Eichmann, Duits nazikopstuk († 1962)
  • 1907 » Cor Treslem, Nederlands acteur en schouwburgdirecteur († 1990)
  • 1909 » Elżbieta Zawacka, Pools vrijheidsstrijder († 2009)
  • 1912 » Adolf Galland, Duits gevechtspiloot en generaal († 1996)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Alssema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Alssema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Alssema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Alssema (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Oudmaijer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H.F.G. Oudmaijer, "Stamboom Oudmaijer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oudmaijer/I119.php : benaderd 28 februari 2026), "Margien Albertien Alssema (1907-2001)".