Parenteel van de Vlag1 » Jan Kolk (1905-)

Persoonlijke gegevens Jan Kolk 


Gezin van Jan Kolk

Hij is getrouwd met Maria Frederika de Vries.

Zij zijn getrouwd op 20 november 1929 te Amsterdam, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Kolk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Kolk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Kolk

Jan Piet
1842-1913
Pieter Kolk
1876-????
Gerritje Piet
1881-????

Jan Kolk
1905-????

1929

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 november 1929 lag tussen 2,5 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 5,3 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 18 januari » IJe Wijkstra doodt in het Groningse Doezum vier veldwachters die zijn minnares Aaltje van der Tuin bij hem willen weghalen.
      • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
      • 15 juli » Paus Pius XI creëert één nieuwe kardinaal, de in 1996 zalig verklaarde Italiaanse aartsbisschop van Milaan Alfredo Ildefonso Schuster.
      • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
      • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
      • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.

    Over de familienaam Kolk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kolk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kolk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kolk (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nienke Oudbier, "Parenteel van de Vlag1", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oudbier/I5604.php : benaderd 18 januari 2026), "Jan Kolk (1905-)".