Parenteel van de Vlag1 » Jan Jansen van Hattum

Persoonlijke gegevens Jan Jansen van Hattum 

  • Hij is geboren in Kesteren.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 september 2024.

Gezin van Jan Jansen van Hattum

Hij is getrouwd met Jacoba Klazina van Amersfoort.

Zij zijn getrouwd op 13 april 1933 te Apeldoorn.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Jansen van Hattum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Jansen van Hattum


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nienke Oudbier, "Parenteel van de Vlag1", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oudbier/I4200.php : benaderd 12 januari 2026), "Jan Jansen van Hattum".