Parenteel van de Vlag1 » Jacomina Hendrika Wolters (1875-????)

Persoonlijke gegevens Jacomina Hendrika Wolters 


Gezin van Jacomina Hendrika Wolters

Zij is getrouwd met Johannes Franken.

Zij zijn getrouwd op 18 december 1901 te Zutphen, zij was toen 26 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Arend Franken  1902-1905
  2. Derk Franken  1903- 
  3. Arend Jan Franken  1915-1929

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacomina Hendrika Wolters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacomina Hendrika Wolters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacomina Hendrika Wolters

Derk Wolters
1842-1900
Aaltje Duijts
1849-1937

Jacomina Hendrika Wolters
1875-????

1901
Arend Franken
1902-1905
Derk Franken
1903-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 november 1875 lag rond de 7,0 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 3 maart » In Parijs gaat Bizets opera Carmen in première. Het publiek is gechoqueerd en jouwt Bizet uit.
      • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
      • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
      • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
      • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
      • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
    • De temperatuur op 18 december 1901 lag tussen -2,9 °C en 1,0 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
      • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
      • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
      • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1863 » Victor De Lille, Belgisch journalist, schrijver, politicus, drukker en uitgever († 1940)
    • 1865 » Warren Harding, 29ste president van de Verenigde Staten († 1923)
    • 1871 » Poul Heegaard, Deens wiskundige († 1948)
    • 1872 » Alex Benno, Nederlands acteur en cineast († 1952)
    • 1885 » Harlow Shapley, Amerikaans astronoom († 1972)
    • 1887 » Gilbert Hime, Braziliaans voetballer († 1957)

    Over de familienaam Wolters

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wolters.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wolters.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wolters (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nienke Oudbier, "Parenteel van de Vlag1", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oudbier/I3383.php : benaderd 31 december 2025), "Jacomina Hendrika Wolters (1875-????)".