Stamboom Oskam » Jansje van der Neut (1906-)

Persoonlijke gegevens Jansje van der Neut 


Gezin van Jansje van der Neut

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jansje van der Neut?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jansje van der Neut

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jansje van der Neut

Jan Rijneveld
1849-1932

Jansje van der Neut
1906-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 juni 1906 lag tussen 10,4 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
      • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
      • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
      • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
      • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
      • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1899 » Gene Kardos, Amerikaans bigbandleider en jazzviolist († 1980)
    • 1900 » Netherwood Hughes, Brits oorlogsveteraan († 2009)
    • 1905 » Ray Barbuti, Amerikaans atleet en American Footballspeler († 1988)
    • 1908 » Otto Skorzeny, Oostenrijks SS-officier († 1975)
    • 1909 » Max Tailleur, Joods-Nederlands humorist († 1990)
    • 1910 » Antonio Poma, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Bologna († 1985)

    Over de familienaam Van der Neut


    De publicatie Stamboom Oskam is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Oskam, "Stamboom Oskam", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oskam/I7289.php : benaderd 3 februari 2026), "Jansje van der Neut (1906-)".