De temperatuur op 6 maart 1910 lag tussen 0,5 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
Dag van overlijden 4 augustus 1991
De temperatuur op 4 augustus 1991 lag tussen 11,9 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,1 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
3 januari » Bij een demonstratie in de Georgische hoofdstad Tbilisi komen twee mensen om het leven en raken verscheidene gewond als onbekenden het vuur openen op aanhangers van de al meer dan tien dagen door oppositionele milities ingesloten president Zviad Gamsachoerdia.
5 september » Het Congres van Volksafgevaardigden heft de Sovjet-Unie op, waardoor de communistische eenheidsstaat niet meer bestaat.
19 september » Wit-Rusland verklaart zich onafhankelijk van de Sovjet-Unie
13 november » Recordinternational Heinz Hermann speelt tegen Roemenië zijn 117de en laatste interland voor het Zwitsers voetbalelftal.
16 december » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties verwerpt de stelling dat zionisme een vorm van racisme is met 111 tegen 25 stemmen, bij dertien onthoudingen.
30 december » Eerste uitzending van de Belgische televisieserie Familie.
Dag van begraven 7 augustus 1991
De temperatuur op 7 augustus 1991 lag tussen 15,9 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 19,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (33%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
2 februari » Aardschokken en lawines in Pakistan en Afghanistan eisen zeker 1700 doden.
15 februari » Een handelstop van de regeringsleiders van Hongarije, Polen en Tsjecho-Slowakije in het Hongaarse Visegrád leidt tot de oprichting van de Visegrádgroep of Visegrád 4 (V4).
12 mei » Op de slotdag van de reguliere competitie stelt HC Bloemendaal de landstitel in de hockeyhoofdklasse veilig door een 4-0-overwinning op HC Klein Zwitserland.
3 september » Het Super Nintendo Entertainment System wordt op de markt gebracht.
22 oktober » Kosovo roept eenzijdig de onafhankelijkheid uit. De internationale gemeenschap, op Albanië na, erkent de zelfstandigheid van de Servische provincie niet.
24 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Alianza Petrolera.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Peter Oskam, "Stamboom Oskam", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oskam/I5423.php : benaderd 7 februari 2026), "Margje "Mar" de Wit (1910-1991)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.