Stamboom Oskam » Pieter Oskam (± 1889-????)

Persoonlijke gegevens Pieter Oskam 


Gezin van Pieter Oskam

Hij is getrouwd met Cornelia Petronella van Manen.

Zij zijn getrouwd op 9 september 1915 te Jutphaas.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Oskam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Oskam

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Oskam

Jan Oskam
1815-1885
Gerrigje Beukhof
± 1819-????
Pieter van Eijk
± 1830-± 1903
Adriana van Eijk
± 1862-1937

Pieter Oskam
± 1889-????

1915

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 september 1915 lag tussen 9,2 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
      • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
      • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
      • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
      • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
      • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.

    Over de familienaam Oskam

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oskam.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oskam.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oskam (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Oskam is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Oskam, "Stamboom Oskam", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oskam/I1668.php : benaderd 28 januari 2026), "Pieter Oskam (± 1889-????)".