Stamboom Opperman » Adrianus Gerardus Opperman (1926-2011)

Persoonlijke gegevens Adrianus Gerardus Opperman 


Gezin van Adrianus Gerardus Opperman

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 1 juli 1957 te Loon op Zand (nb), hij was toen 30 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Adrianus Gerardus Opperman

Gaat op 31-5-1947 het huis uit.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Gerardus Opperman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Gerardus Opperman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Gerardus Opperman


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Adrianus Gerardus Opperman



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. PL
    2. PL
    3. persoonslijst man

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 december 1926 lag tussen -1,1 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 6,0 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
      • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
      • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
      • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
      • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
      • 29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
    • De temperatuur op 1 juli 1957 lag tussen 16,2 °C en 28,1 °C en was gemiddeld 21,6 °C. Er was 7,8 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 9,0 uur zonneschijn (54%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Bisschopswijding van Wilhelmus Marinus Bekkers, Nederlands bisschop-coadjutor van 's-Hertogenbosch.
      • 25 april » AFC Ajax neemt Johan Cruijff aan als lid. Een proefwedstrijd hoeft hij niet te spelen. Jeugdtrainer Jany van der Veen heeft hem in Betondorp in Amsterdam-Oost op straat zien voetballen en weet genoeg.
      • 28 september » België - Inhuldiging van de 'kleine ring' rond Brussel.
      • 28 september » Koningin Juliana opent de Velsertunnel in Noord-Holland
      • 4 oktober » Lancering Spoetnik I; begin van de space race.
      • 31 oktober » De eerste Duitse kerncentrale wordt in gebruik genomen.
    • De temperatuur op 2 oktober 2011 lag tussen 7,7 °C en 25,6 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (82%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 5 januari » Een grote brand bij chemiebedrijf chemie-pack in Moerdijk veroorzaakt een enorme rookwolk en een grootschalige vervuiling van bodem en oppervlaktewater. Bestuurlijk wordt opgeschaald naar het niveau GRIP 4. Twintig hulpverleners en 150 andere mensen worden behandeld voor klachten die mogelijk het gevolg geweest zijn van blootstelling aan gevaarlijke stoffen.
      • 25 januari » Begin van het protest tegen president Hosni Moebarak in Egypte.
      • 15 maart » In Syrië beginnen de protesten tegen president Assad, die uiteindelijk zullen ontaarden in een burgeroorlog.
      • 16 juli » De aan kanker lijdende president Hugo Chávez van Venezuela draagt vlak voor zijn vertrek naar Cuba een deel van zijn macht over.
      • 9 september » De zoon van oud-dictator Nicolae Ceaușescu van Roemenië daagt een theater voor de rechter vanwege een toneelstuk waarin zijn ouders een rol spelen. Volgens hem wordt zo inbreuk op het ‘handelsmerk’ Ceaușescu gemaakt.
      • 16 december » De Commissie Deetman presenteert het eindrapport van het onderzoek naar seksueel misbruik binnen de katholieke kerk in Nederland. Het blijkt dat er in de periode tussen 1945 en 1985 duizenden kinderen ernstig zijn misbruikt. Hierbij waren circa 800 priesters en andere religieuzen betrokken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1924 » John Backus, Amerikaans informaticus († 2007)
    • 1924 » Wiel Coerver, Nederlands voetballer en voetbaltrainer († 2011)
    • 1925 » Kim Dae-jung, Zuid-Koreaans politicus († 2009)
    • 1925 » Paula Marckx, Belgisch model, journaliste en pilote († 2020)
    • 1927 » Andy Williams, Amerikaans zanger († 2012)
    • 1927 » Will Spoor, Nederlands mimespeler, acteur en theatermaker († 2014)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Opperman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Opperman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Opperman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Opperman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Opperman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Opperman, "Stamboom Opperman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-opperman/I756.php : benaderd 10 februari 2026), "Adrianus Gerardus Opperman (1926-2011)".