Stamboom Opperman » Elisabeth Barbara Maria Wolff (1899-1968)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Barbara Maria Wolff 


Gezin van Elisabeth Barbara Maria Wolff

Zij is getrouwd met Johannes Leonardus van Leeuwen.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1922 te Voorschoten (zh), zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Barbara Maria Wolff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Barbara Maria Wolff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Barbara Maria Wolff


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Elisabeth Barbara Maria Wolff



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Voorschoten (via gemeente-archief Wassenaar), akte 59
    2. BS Leiden, akte 1237
    3. BS Voorschoten (via gemeente-archief Wassenaar), akte 6

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 september 1899 lag rond de 15,7 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
      • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
      • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
      • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
      • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
      • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
    • De temperatuur op 27 april 1922 lag tussen 3,4 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 3,9 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
      • 14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
      • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
      • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
      • 27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
      • 26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.
    • De temperatuur op 26 september 1968 lag tussen 11,9 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 17,3 mm neerslag gedurende 17,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
      • 5 januari » Alexander Dubček wordt secretaris van de Communistische Partij van Tsjecho-Slowakije.
      • 24 mei » De elektrische witkar van provo Luud Schimmelpennink maakt zijn eerste rit in Amsterdam.
      • 23 juni » Jozef Adamec scoort namens Tsjecho-Slowakije als eerste voetballer ooit een hattrick tegen Brazilië in een onderlinge oefeninterland in Bratislava.
      • 1 juli » Oprichting van profvoetbalclub Fortuna Sittard na een fusie tussen Fortuna '54 en RKSV Sittardia.
      • 30 augustus » Zwemmer Mark Spitz uit de Verenigde Staten van Amerika verbetert in Long Beach zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vlinderslag met een tiende van een seconde tot 55,6 seconden.
      • 6 september » Swaziland wordt onafhankelijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Wolff

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wolff.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wolff.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wolff (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Opperman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Opperman, "Stamboom Opperman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-opperman/I4122.php : benaderd 6 oktober 2026), "Elisabeth Barbara Maria Wolff (1899-1968)".