Stamboom Opperman » Leendert Gerardus Tomeij (1912-)

Persoonlijke gegevens Leendert Gerardus Tomeij 


Gezin van Leendert Gerardus Tomeij

Hij is getrouwd met Femmigje de Jonge.

Zij zijn getrouwd op 3 maart 1939 te Den Helder (nh), hij was toen 26 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert Gerardus Tomeij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leendert Gerardus Tomeij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leendert Gerardus Tomeij


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Leendert Gerardus Tomeij



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Bev.Reg Den Helder 1880-1917 inv nr 1032 blad 156
    2. BS Den Helder, akte 44

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 september 1912 lag tussen 2,5 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
      • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
      • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
      • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
      • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
      • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
    • De temperatuur op 3 maart 1939 lag tussen 3,3 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 13 juni » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Benkoelen in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Palembang.
      • 27 juli » Twee dagen na het constitutioneel beraad struikelt het kabinet-Colijn V in het debat over de regeringsverklaring over een motie van afkeuring.
      • 3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.
      • 28 september » Duitsland en de Sovjet-Unie komen overeen Polen te verdelen.
      • 29 september » Polen wordt verdeeld tussen nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie.
      • 11 oktober » Manhattanproject: president Franklin D. Roosevelt wordt gevraagd snel de atoombom te laten ontwikkelen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1908 » Wilhelmina Carolina Blomberg, Nederlandse woningopzichteres, pionier van de volkshuisvesting en het maatschappelijk werk († 1997)
    • 1909 » Claude Verdan, Zwitsers chirurg († 2006)
    • 1909 » Kwame Nkrumah, premier van Ghana († 1972)
    • 1911 » Marien de Jonge, Nederlands militair en Engelandvaarder († 2012)
    • 1912 » Piet Sanders, Nederlands jurist, ambtenaar en kunstverzamelaar († 2012)
    • 1912 » Ted Daffan, Amerikaans countryartiest en -componist († 1996)

    Over de familienaam Tomeij

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tomeij.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tomeij.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tomeij (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Opperman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Opperman, "Stamboom Opperman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-opperman/I3764.php : benaderd 13 februari 2026), "Leendert Gerardus Tomeij (1912-)".