Stamboom Oosting » Juliana Bernharda van den Bos (1938-2017)

Persoonlijke gegevens Juliana Bernharda van den Bos 


Gezin van Juliana Bernharda van den Bos

Zij is getrouwd met Wim Scheffer.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1960 te Veenendaal, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Juliana Bernharda van den Bos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Juliana Bernharda van den Bos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Juliana Bernharda van den Bos

Juliana Bernharda van den Bos
1938-2017

1960

Wim Scheffer
1935-1991


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 januari 1938 lag tussen 1,9 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 7,7 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 24 februari » De Amerikaanse firma DuPont brengt de eerste tandenborstel gemaakt van nylon op de markt.
      • 13 maart » De nieuwe Oostenrijkse kanselier Arthur Seyss-Inquart proclameert de anschluss van Oostenrijk bij nazi-Duitsland waarna het de oostprovincie (Ostmark) van het Derde Rijk wordt genoemd.
      • 26 mei » Adolf Hitler legt in Wolfsburg de eerste steen voor de fabriek van de "Kraft durch Freude"-wagen, het huidige Volkswagen.
      • 21 augustus » De Duitse atleet Karl Hein scherpt in Osnabrück het wereldrecord kogelslingeren aan tot 58,24 meter.
      • 28 augustus » Tweede Wereldoorlog - het concentratiekamp Mauthausen wordt geopend.
      • 10 november » Kristallnacht (nacht van 9 op 10 november).
    • De temperatuur op 28 april 1960 lag tussen 3,0 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 6,6 uur zonneschijn (45%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Senator John F. Kennedy kondigt aan dat hij zich voor de Democratische Partij kandidaat zal stellen voor het presidentschap.
      • 22 maart » Arthur Schawlow en Charles Townes verkrijgen patent op de laser.
      • 28 maart » Paus Johannes XXIII creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Bernardus Alfrink.
      • 10 juli » De Sovjet-Unie wint in Parijs de allereerste Europese titel door Joegoslavië na verlenging met 2-1 te verslaan in de finale van het EK voetbal.
      • 25 augustus » Olympische Zomerspelen in Rome worden geopend.
      • 30 november » De productie van het Amerikaans automerk DeSoto wordt gestaakt.
    • De temperatuur op 19 januari 2017 lag tussen -5,6 °C en 3,1 °C en was gemiddeld -2,0 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (80%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » António Guterres wordt secretaris-generaal van de Verenigde Naties, hij volgt Ban Ki-moon op.
      • 18 februari » Op de wissels net buiten het station van Leuven ontspoort een trein met drie treinstellen van de NMBS aan lage snelheid. Het voorste motorstel komt met de neus in de tegenovergestelde richting op zijn zij te liggen in de berm. Eén iemand overlijdt, twee mensen lopen breuken op en één iemand diepe snijwonden in de hals. 24 andere mensen raken lichtgewond.
      • 2 augustus » De verbindingsweg tussen de A13 en A16 ten noorden van Rotterdam mag worden aangelegd, concludeert de Raad van State, die alle bezwaren van milieuorganisaties en omwonenden van tafel veegt.
      • 5 augustus » Feyenoord wint de Johan Cruijff Schaal. Bekerwinnaar Vitesse wordt na strafschoppen verslagen. De wedstrijd wordt voor het eerst niet in Amsterdam gespeeld.
      • 21 september » De politie van Amsterdam pakt voortvluchtige maffioso Gioacchino Bonarrigo op. Het neefje van maffiabaas Antonio Ascone werd op het Waterlooplein gearresteerd.
      • 25 september » Japan maakt zich zo'n zorgen over de agressie van Noord-Korea nabij haar landsgrenzen dat premier Shinzo Abe vervroegde parlementsverkiezingen uitschrijft.
    • De temperatuur op 25 januari 2017 lag tussen -4,3 °C en 0,6 °C en was gemiddeld -1,1 °C. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
      • 30 april » Vitesse wint de KNVB Beker door een zege in de finale op AZ. Het is de eerste prijs die de club wint in hun 125-jarig bestaan.
      • 11 juni » Rafael Nadal wint voor de tiende keer Roland Garros. In de finale versloeg hij Stanislas Wawrinka in 3 sets.
      • 18 augustus » Ajax verkoopt Davinson Sánchez voor 40 miljoen euro aan Tottenham Hotspur. Daarmee wordt de Colombiaanse verdediger de duurste speler uit de historie van zowel de Amsterdamse voetbalclub als de Nederlandse eredivisie.
      • 7 september » Kunstencentrum Witte de With in Rotterdam maakt bekend af te willen van de naam van de "foute zeeheld" Witte de With.
      • 19 september » Mexico wordt opnieuw getroffen door een aardbeving, ditmaal met een kracht van 7,1 op de schaal van Richter. Het epicentrum ligt in de deelstaat Puebla.
      • 27 november » Xander van Mazijk wordt in Las Vegas wereldkampioen bowlen. Hij is de eerste Nederlander die individueel goud wint op een WK.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Bos


    De publicatie Stamboom Oosting is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Roel Oosting, "Stamboom Oosting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oosting/I116.php : benaderd 14 februari 2026), "Juliana Bernharda van den Bos (1938-2017)".