Stamboom Oosting » N N Wisselo (1921)

Persoonlijke gegevens N N Wisselo 


Gezin van N N Wisselo

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot N N Wisselo?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk N N Wisselo

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van N N Wisselo

Teuntje Zwaan
1837-1910

Doodgeboren kind N N Wisselo
1921


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 juli 1921 lag tussen 12,5 °C en 29,1 °C en was gemiddeld 20,7 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
      • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
      • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
      • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
      • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
      • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1919 » Choe Gyuha, Zuid-Koreaans politicus († 2006)
    • 1920 » Stan Haag, Nederlands programmamaker, radio-dj en liedjesschrijver († 2001)
    • 1924 » Hannie Lips, Nederlands televisie-omroepster († 2012)
    • 1925 » Cal Tjader, Amerikaans jazzmuzikant († 1982)
    • 1926 » Emile Degelin, Vlaams schrijver († 2017)
    • 1926 » Wally Campbell, Amerikaans autocoureur († 1954)

    Over de familienaam Wisselo

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wisselo.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wisselo.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wisselo (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Oosting is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Roel Oosting, "Stamboom Oosting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oosting/I2299.php : benaderd 27 december 2025), "N N Wisselo (1921)".