Stamboom Oosterlaar/Brinkman/Barendsen/Mekking » Cellina Hessel (1876-1965)

Persoonlijke gegevens Cellina Hessel 


Gezin van Cellina Hessel

Zij is getrouwd met Hendrik Johannes Brinkman.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Hugo Brinkman  1906-1982

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cellina Hessel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cellina Hessel

Cellina Hessel
1876-1965


Hugo Brinkman
1906-1982

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 juni 1876 lag rond de 16,7 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
  • De temperatuur op 6 februari 1965 lag tussen 1,3 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 27 februari » Het Nederlandse kabinet-Marijnen valt door interne verdeeldheid over het omroepbeleid.
    • 8 maart » De Verenigde Staten zetten 3500 mariniers aan land bij Đà Nẵng in Zuid-Vietnam.
    • 18 maart » Vanaf ruimtevaartuig Voschod 2 voert kosmonaut Aleksei Leonov de eerste ruimtewandeling uit.
    • 30 maart » Vietnamoorlog: een autobom ontploft voor de Amerikaanse ambassade in Saigon, 22 mensen komen om, 183 raken gewond.
    • 14 september » Paus Paulus VI opent in Rome de vierde en laatste zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
    • 8 december » Bij wet wordt Claus van Amsberg genaturaliseerd tot Nederlander.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hessel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hessel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hessel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hessel (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Patrick Oosterlaar, "Stamboom Oosterlaar/Brinkman/Barendsen/Mekking", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oosterlaar/I675.php : benaderd 15 januari 2026), "Cellina Hessel (1876-1965)".