Stamboom Oosterbos van Dijk » Hendrik van der Wal

Persoonlijke gegevens Hendrik van der Wal 


    Gezin van Hendrik van der Wal

    Hij is getrouwd met Berendje Jennegien Bosch.

    Zij zijn getrouwd op 29 april 1905 te Heerde.

    Documenttype
    BS Huwelijk
    Erfgoedinstelling
    Gelders Archief
    Plaats instelling
    Arnhem
    Collectiegebied
    Gelderland
    Archief
    0207
    Registratienummer
    8401
    Aktenummer
    24
    Registratiedatum
    29-04-1905
    Akteplaats
    Heerde

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik van der Wal?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van der Wal


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marcel Oosterbos, "Stamboom Oosterbos van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oosterbos/I485.php : benaderd 11 januari 2026), "Hendrik van der Wal".