Stamboom Oortwijn » Marrigje van der Vegt (1883-1961)

Persoonlijke gegevens Marrigje van der Vegt 


Gezin van Marrigje van der Vegt

Zij is getrouwd met Herman Boeve.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1908 te Zalk, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Berend Boeve  1911-1913
  2. Herman Boeve  1914-1979 
  3. Berend Boeve  1916-1984
  4. Geesje Boeve  1921-1922

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marrigje van der Vegt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marrigje van der Vegt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marrigje van der Vegt

Marrigje van der Vegt
1883-1961

1908

Herman Boeve
1882-1965

Berend Boeve
1911-1913
Herman Boeve
1914-1979
Berend Boeve
1916-1984
Geesje Boeve
1921-1922

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 februari 1883 lag rond de 7,3 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
      • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
      • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
      • 11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
      • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
      • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
    • De temperatuur op 30 april 1908 lag tussen -1,8 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 3,1 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
      • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
      • 27 september » In het Amerikaanse Detroit rijdt de eerste T-Ford uit de fabriek; een auto waarvan er 15 miljoen gebouwd zullen worden.
      • 18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
      • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
      • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
    • De temperatuur op 28 oktober 1961 lag tussen 5,2 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (42%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 3 januari » De Verenigde Staten beëindigt alle diplomatieke relaties met Cuba.
      • 15 februari » In België stort een Boeing 707 neer. 73 mensen komen om, waaronder het kunstschaatsteam van de Verenigde Staten.
      • 20 februari » Oprichting van het Aartsbisdom Addis Abeba in Ethiopië.
      • 21 april » Mislukte Amerikaanse invasie in de Varkensbaai van Cuba, ter verdrijving van Fidel Castro.
      • 24 april » Het Zweedse schip de Vasa wordt geborgen.
      • 11 september » Oprichting WWF in Zwitserland
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vegt

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vegt.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vegt.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vegt (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Oortwijn is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ron Oortwijn, "Stamboom Oortwijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oortwijn/I2134.php : benaderd 3 februari 2026), "Marrigje van der Vegt (1883-1961)".