Stamboom Oorebeek » Lambertus Antonius Stephanus KNOOP (1910-1982)

Persoonlijke gegevens Lambertus Antonius Stephanus KNOOP 


Gezin van Lambertus Antonius Stephanus KNOOP


Notities over Lambertus Antonius Stephanus KNOOP

 This person is registered in the (Centraal Archief Bijzondere Rechtspleging)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertus Antonius Stephanus KNOOP?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lambertus Antonius Stephanus KNOOP

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lambertus Antonius Stephanus KNOOP

Lambertus Antonius Stephanus KNOOP
1910-1982


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 februari 1910 lag tussen -3,3 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 1,8 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
      • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
      • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
      • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
      • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • De temperatuur op 26 september 1982 lag tussen 12,3 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
    • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 9 maart » Charles J. Haughey wordt voor de tweede keer Taoiseach (premier van Ierland).
      • 5 april » Engeland stuurt een vloot naar de Falklandeilanden die eerder in de maand door Argentinië zijn bezet.
      • 7 april » De Oostenrijkse Formule I-coureur Harald Ertl komt op 33-jarige leeftijd om het leven bij een vliegtuigongeluk.
      • 23 juli » Op de set van de film The Twilight Zone slaat een geprepareerde helikopter te pletter, waardoor acteur Vic Morrow en twee jeugdige acteurs de dood vinden.
      • 25 juli » De Franse wielrenner Bernard Hinault wint voor de vierde keer de Ronde van Frankrijk.
      • 26 november » De Zilveren Camera 1982, de prijs voor de beste Nederlandse persfoto van het jaar, wordt gewonnen door de Amsterdamse freelance-fotograaf Dirk-Jan Prins voor zijn foto van de arrestatie van de Brit Allan R., die op 6 augustus in Amsterdam een politieman doodschoot.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam KNOOP

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam KNOOP.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over KNOOP.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam KNOOP (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Oorebeek is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nico Oorebeek, "Stamboom Oorebeek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oorebeek/I8534.php : benaderd 16 maart 2026), "Lambertus Antonius Stephanus KNOOP (1910-1982)".