Stamboom Oorebeek » Hendrik Frederik KNOOP (1934-2014)

Persoonlijke gegevens Hendrik Frederik KNOOP 


Gezin van Hendrik Frederik KNOOP

Hij is getrouwd met Hennie DEN OS.

Zij zijn getrouwd op 1 oktober 1970, hij was toen 36 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Frederik KNOOP?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Frederik KNOOP

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Frederik KNOOP

Hendrik Frederik KNOOP
1934-2014

1970

Hennie DEN OS
1938-2009


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 april 1934 lag tussen 4,4 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
      • 7 april » Een door een aardverschuiving veroorzaakte tsunami in het Tafjord, Noorwegen, kost aan 40 mensen het leven.
      • 4 juli » In Amsterdam breekt het Jordaanoproer uit als reactie op de verlaging van de werklozensteun door het kabinet-Colijn
      • 22 juli » Buiten het Biograph Theatre in Chicago wordt Amerikaanse "aartsvijand nummer één", John Dillinger, dodelijk verwond door FBI-agenten.
      • 15 september » De Nederlandse wielrenners Sam Hoevens, Klaas van Nek jr. en Flip Reijnders komen bij Schoorldam om het leven nadat hun auto in botsing komt met een stoomtram.
      • 11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.
    • De temperatuur op 1 oktober 1970 lag tussen 9,7 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 5,6 uur zonneschijn (48%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
      • 7 januari » Oprichting van de Zuid-Afrikaanse voetbalclub Kaizer Chiefs.
      • 15 februari » Ard Schenk wordt wereldkampioen schaatsen.
      • 7 april » Filmlegende John Wayne, goed voor meer dan 200 films, wint zijn eerste en enige Oscar voor zijn rol in True Grit.
      • 4 mei » In Ohio schiet de Nationale Garde vier studenten dood (Kent State-bloedbad).
      • 8 mei » Het Beatles-album Let It Be komt uit.
      • 24 oktober » Oprichting van de Algemene Utrechtse Studenten Roeivereniging Orca.
    • De temperatuur op 19 juli 2014 lag tussen 18,2 °C en 32,9 °C en was gemiddeld 26,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 8,1 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Op de Olympische Winterspelen in Sotsji wint Stefan Groothuis de 1000 meter voor de Canadees Denny Morrison. Michel Mulder voegt aan zijn goud op de 500 meter een bronzen medaille toe.
      • 8 maart » Een Boeing 777 van Malaysia Airlines die op weg was naar Peking, met 239 mensen aan boord, verdwijnt twee uur na vertrek vanaf Kuala Lumpur International Airport van de radar en is waarschijnlijk ergens midden in de Indische Oceaan gestort. Het toestel is tot op heden niet gevonden. (Malaysia Airlines-vlucht 370)
      • 13 mei » Bij een mijnramp in Soma (Turkije) vallen minstens 274 doden.
      • 30 juni » Opening van het National Stadium, een multidunctioneel stadion in Kallang, een wijk in de Central Region van Singapore.
      • 21 augustus » Zuid-Afrika sluit zijn grenzen voor mensen uit de door het ebolavirus getroffen landen Guinee, Liberia en Sierra Leone. Reizigers uit die landen die niet de Zuid-Afrikaanse nationaliteit hebben, mogen het land niet meer in.
      • 27 november » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal plaatst zich voor het eerst in de geschiedenis voor een wereldkampioenschap.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam KNOOP

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam KNOOP.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over KNOOP.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam KNOOP (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Oorebeek is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nico Oorebeek, "Stamboom Oorebeek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oorebeek/I5172.php : benaderd 20 februari 2026), "Hendrik Frederik KNOOP (1934-2014)".