Stamboom Oorebeek » Lubbert WITTEVEEN (1916-1969)

Persoonlijke gegevens Lubbert WITTEVEEN 


Gezin van Lubbert WITTEVEEN

Hij had een relatie met Maria KNOOP.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lubbert WITTEVEEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 juni 1916 lag tussen 4,0 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 9,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
    • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
    • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
    • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
  • De temperatuur op 12 april 1969 lag tussen 3,9 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (12%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 19 mei » Helmut Kohl wordt minister-president van de Duitse deelstaat Rijnland-Palts.
    • 23 mei » De rock-opera Tommy van The Who komt uit.
    • 15 juli » In het Belgische Dinant weigeren bij het afdalen van een steile helling de remmen van een Nederlandse bus, die daarop door een hek schiet en in de Maas stort. De chauffeur en 20 passagiers komen om. De reisleidster en drie vakantiegangers weten uit de bus te ontsnappen.
    • 26 september » Het Beatles album Abbey Road komt uit.
    • 10 oktober » Amerikaans president Richard Nixon geeft bevel tot het starten van Operatie Giant Lance, een schijnaanval tijdens de Koude Oorlog.
    • 4 december » Black Panther Fred Hampton wordt in zijn slaap gedood tijdens een inval door de politie van Chicago.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1962 » Ron Flockhart (38), Schots autocoureur
  • 1963 » Felix Manalo (76), Filipijns geestelijk leider Iglesia ni Cristo
  • 1963 » Hans van Sweeden (24), Nederlands componist, acteur, dichter en danser
  • 1966 » Chris Soumokil (60), president van de Republik Maluku Selatan
  • 1971 » Igor Tamm (75), Sovjet-Russisch natuurkundige en Nobelprijswinnaar
  • 1975 » Josephine Baker (68), Amerikaans danseres, zangeres en actrice

Over de familienaam WITTEVEEN


De publicatie Stamboom Oorebeek is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nico Oorebeek, "Stamboom Oorebeek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oorebeek/I5111.php : benaderd 30 januari 2026), "Lubbert WITTEVEEN (1916-1969)".