Stamboom Ooms e.a. » Hendrica Maria OOMS (1886-????)

Persoonlijke gegevens Hendrica Maria OOMS 


Gezin van Hendrica Maria OOMS

Zij is getrouwd met Jacobus van REE.

Zij zijn getrouwd op 13 september 1906 te Schiedam, zij was toen 20 jaar oud.


4, 23, 20, 51, 55, 9

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrica Maria OOMS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrica Maria OOMS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrica Maria OOMS

Johannes OOMS
1818-1887
Gijsbert OOMS
1847-????

Hendrica Maria OOMS
1886-????

1906

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Hendrica Maria OOMS



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 september 1906 lag tussen 2,6 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
      • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
      • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
      • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
      • 22 november » Naast de bestaande, radiografische noodkreten als het Engelse "CQD" wordt een nieuwe, internationale noodkreet ingevoerd: "S.O.S.".
      • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.

    Over de familienaam OOMS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam OOMS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over OOMS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam OOMS (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Ooms e.a. is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ed Ooms, "Stamboom Ooms e.a.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ooms/I637.php : benaderd 9 maart 2026), "Hendrica Maria OOMS (1886-????)".