Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 februari 2023.
Gezin van daniel tandie
Notities over daniel tandie
getuigen: daniel tandie en anna truer
treedt als -jongen- in dienst bij de voc en komt op 9 Jan 1757 aan in ceylon. de verbintenis wordt beeindigd op 12 Aug 1757, omdat daniel is weggelopen.
De temperatuur op 21 oktober 1739 lag rond de 9,0 °C. Er was 4 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noorden. Typering van het weer: geheel betrokken. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Elviera Ooms - Ringeling, "Stamboom Ooms-Ringeling en verwanten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ooms-ringeling/I24092.php : benaderd 27 januari 2026), "daniel tandie (1739-????)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.