Stamboom Ooms-Ringeling en verwanten » willem schimmel (± 1699-????)

Persoonlijke gegevens willem schimmel 


Gezin van willem schimmel

Hij is getrouwd met gerritje (gertie) cornelisse timmer.

Zij zijn getrouwd op 24 januari 1723 te de vuursche, .


74/25

Kind(eren):

  1. johannes (jan) schimmel  ± 1727-1797 
  2. corneelis schimmel  ± 1728-???? 
  3. oetje schimmel  1734-????
  4. wilhelmus schimmel  1734-????
  5. wilhelmus schimmel  1735-1813
  6. abraham schimmel  1738-????


Notities over willem schimmel


1723 - j.m. van soest

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot willem schimmel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk willem schimmel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van willem schimmel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 augustus 1791 lag rond de 12,0 °C. Er was 66 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1791: Bron: Wikipedia
    • 4 maart » Vermont wordt toegelaten als 14e staat in de VS. Het is de eerste staat na de 13 'oorspronkelijke' staten die bij de VS wordt toegevoegd.
    • 30 maart » Eerste definitie van de meter (in Parijs) als 1/10.000.000e deel van de afstand tussen de noordpool en de evenaar.
    • 22 augustus » Slaven komen in opstand op het eiland Hispaniola, waarmee het proces gestart wordt van de latere oprichting van Haïti en de Dominicaanse Republiek.
    • 30 september » Première van de opera Die Zauberflöte van Wolfgang Amadeus Mozart in Wenen.
    • 4 december » Eerste nummer van The Observer, de eerste zondagskrant ter wereld.
    • 15 december » De Amerikaanse Bill of Rights wordt aangenomen.

Over de familienaam Schimmel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schimmel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schimmel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schimmel (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Elviera Ooms - Ringeling, "Stamboom Ooms-Ringeling en verwanten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ooms-ringeling/I18072.php : benaderd 13 januari 2026), "willem schimmel (± 1699-????)".