Stamboom Ooms-Ringeling en verwanten » hillechien heidema (1872-????)

Persoonlijke gegevens hillechien heidema 


Gezin van hillechien heidema

(1) Zij is getrouwd met harm de wit.

Zij zijn getrouwd op 7 november 1895 te baflo, , zij was toen 23 jaar oud.


akte 19

Kind(eren):

  1. aaltje de wit  1896-1919
  2. pieter homme de wit  1898-????


(2) Zij is getrouwd met joannes franciscus heere.

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1907 te assen, , zij was toen 35 jaar oud.


akte 63

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot hillechien heidema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk hillechien heidema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van hillechien heidema

homme heidema
1840-1883
aaltje duker
1840-1873

hillechien heidema
1872-????

(1) 1895

harm de wit
1860-1904

aaltje de wit
1896-1919
(2) 1907

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 mei 1872 lag rond de 14,7 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De winddruk was 20 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1872: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Bij Owens Valley (Californië) ontstaat een aardverschuiving over 50 kilometer lengte.
    • 9 april » Samuel R. Percy verkrijgt octrooi op melkpoeder.
    • 10 mei » Victoria Woodhull wordt de eerste vrouw die wordt genomineerd voor president van de Verenigde Staten.
    • 30 november » Eerste voetbalinterland ooit, gespeeld op Hamilton Crescent, Glasgow, tussen Schotland en Engeland, eindigt in 0-0 ten overstaan van 4.000 toeschouwers.
    • 9 december » P.B.S. Pinchback wordt de eerste zwarte gouverneur van een Amerikaanse staat.
  • De temperatuur op 22 juni 1907 lag tussen 8,3 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
    • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1867 » Charles Tombeur, Belgisch militair († 1947)
  • 1874 » Frank Conrad, Amerikaans elektrotechnicus, uitvinder en radio-pionier († 1941)
  • 1881 » Aleksandr Kerenski, Russisch politicus (overleden in 1970)
  • 1883 » Jan Olieslagers, Belgisch luchtvaartpionier en motorrenner († 1942)
  • 1883 » Maurice Geuens, Belgisch advocaat en volksvertegenwoordiger († 1967)
  • 1889 » Francis Spellman, Amerikaans kardinaal-aartsbisschop van New York († 1967)

Over de familienaam Heidema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heidema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heidema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heidema (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Elviera Ooms - Ringeling, "Stamboom Ooms-Ringeling en verwanten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ooms-ringeling/I14168.php : benaderd 1 februari 2026), "hillechien heidema (1872-????)".