Stamboom Ooms-Ringeling en verwanten » jacquelina cornelia catharina fieseler (1928-2016)

Persoonlijke gegevens jacquelina cornelia catharina fieseler 


Gezin van jacquelina cornelia catharina fieseler

Zij is getrouwd met gerhard schukkink.

Zij zijn getrouwd op 16 augustus 1952 te amsterdam, , zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot jacquelina cornelia catharina fieseler?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk jacquelina cornelia catharina fieseler

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van jacquelina cornelia catharina fieseler


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juni 1928 lag tussen 6,3 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 14,0 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
    • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
    • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
    • 12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
    • 18 november » Mickey Mouse speelt in de eerste tekenfilm met synchroon geluid, Steamboat Willie van Walt Disney.
  • De temperatuur op 16 augustus 1952 lag tussen 12,1 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 7,0 uur zonneschijn (48%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
    • 3 april » Koningin Juliana houdt voor het Amerikaans Congres een pleidooi voor de wereldvrede.
    • 4 juni » Juan Perón wordt voor de tweede keer president van Argentinië.
    • 21 juni » In het Mathematisch Centrum Amsterdam wordt de ARRA I, de eerste in Nederland gebouwde computer, in gebruik genomen.
    • 7 oktober » De streepjescode ofwel barcode werd officieel gepatenteerd.
    • 31 oktober » Ontploffing allereerste waterstofbom op het atol Eniwetok (VS-tijdsrekening).
    • 25 november » In Londen gaat het toneelstuk The Mousetrap van Agatha Christie in première. Het wordt tot op heden onafgebroken gespeeld, en is daarmee de langstlopende toneelvoorstelling ter wereld.
  • De temperatuur op 10 augustus 2016 lag tussen 6,9 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 10,7 uur zonneschijn (71%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 26 april » Ambtenaren in Venezuela werken nog maar twee dagen per week, op maandag en dinsdag, zo maakt de socialistische regering bekend. De maatregel is een gevolg van de enorme energiecrisis waar het Zuid-Amerikaanse land mee kampt.
    • 25 mei » De Taliban benoemen Haibatullah Akhunzada tot nieuwe leider. Hij volgt Mullah Mansour op, die door een Amerikaanse droneaanval om het leven is gekomen.
    • 6 juli » De Zuid-Afrikaanse atleet Oscar Pistorius wordt veroordeeld tot een gevangenisstraf van zes jaar voor het doden van zijn vriendin Reeva Steenkamp.
    • 7 augustus » De Nederlandse wielrenster Anna van der Breggen wint bij de Olympische Zomerspelen in Rio de Janeiro goud in de wegwedstrijd.
    • 14 september » Cabaretier Youp van 't Hek wint de VSCD Oeuvreprijs.
    • 22 september » De Afghaanse regering heeft na lange onderhandelingen volledige amnestie gegeven aan krijgsheer Gulbuddin Hekmatyar, ook bekend als "de slager van Kabul". Het akkoord maakt de weg vrij voor een mogelijke soortgelijke deal met de Taliban.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Fieseler

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fieseler.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fieseler.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fieseler (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Elviera Ooms - Ringeling, "Stamboom Ooms-Ringeling en verwanten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ooms-ringeling/I12790.php : benaderd 26 januari 2026), "jacquelina cornelia catharina fieseler (1928-2016)".