Stamboom Ooms-Ringeling en verwanten » jacob hummel (1884-????)

Persoonlijke gegevens jacob hummel 


Gezin van jacob hummel

Hij is getrouwd met willemina wubbina de jonge.

Zij zijn getrouwd op 2 augustus 1916 te nieuwolda, , hij was toen 32 jaar oud.


12

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot jacob hummel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk jacob hummel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van jacob hummel

jacob hummel
1884-????

1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juni 1884 lag rond de 14,6 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Er breekt in de Verenigde Staten een staking uit die uiteindelijk het instellen van een acht-urige werkdag zal betekenen. Deze dag zal de geschiedenis ingaan als de Dag van de Arbeid en is in vele landen een erkende feestdag. Uitzonderingen zijn Canada, Nederland, en ironisch genoeg ook de Verenigde Staten.
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
    • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
    • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
    • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
  • De temperatuur op 2 augustus 1916 lag tussen 11,2 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,3 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
    • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
    • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
    • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hummel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hummel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hummel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hummel (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Elviera Ooms - Ringeling, "Stamboom Ooms-Ringeling en verwanten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ooms-ringeling/I10133.php : benaderd 20 januari 2026), "jacob hummel (1884-????)".