Stamboom Olzheim » Maria Francisca Ceelen (1919-2007)

Persoonlijke gegevens Maria Francisca Ceelen 

Bron 1

Gezin van Maria Francisca Ceelen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Francisca Ceelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Francisca Ceelen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Francisca Ceelen

Petrus Ceelen
1895-1966

Maria Francisca Ceelen
1919-2007


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 augustus 1919 lag tussen 12,3 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 5,3 mm neerslag. Er was 7,6 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 13 april » Britse en Gurkha troepen vermoorden in Amritsar, India ten minste 379 ongewapende deelnemers aan demonstratie in het kader van de geweldloos-verzet-campagne van Gandhi
      • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
      • 1 augustus » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub De Treffers uit Groesbeek.
      • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
      • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
      • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
    • De temperatuur op 24 januari 2007 lag tussen -4,1 °C en 3,9 °C en was gemiddeld -1,2 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Wielrenner Levi Leipheimer wint de tweede editie van de Ronde van Californië.
      • 1 april » Baanwielrenner Theo Bos wordt voor de derde maal wereldkampioen sprint. Het is zijn vijfde wereldtitel in totaal.
      • 8 mei » Het eerste nummer van het gratis dagblad DAG verschijnt.
      • 15 juni » Begin van de vijfdaagse slag bij Chora in Afghanistan.
      • 29 juni » De iPhone verschijnt voor het eerst op de markt, in de Verenigde Staten.
      • 7 juli » Op 07-07-07 slaagt de Haagse rockgroep "Seven" er in om op zeven verschillende podia steeds zeven nummers te spelen, en komt daarmee in het Guinness Book of Records.
    • De temperatuur op 26 januari 2007 lag tussen -1,3 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 21 januari » Hans Stacey wint de Dakar-rally.
      • 28 januari » Roger Federer wint de Australian Open door in de finale de Chileen Fernando González te verslaan met 7-6 6-4 6-4. Het was voor de Zwitser zijn 10e Grand Slam-titel.
      • 20 mei » De hockeydames van Den Bosch worden voor de tiende keer op rij landskampioen. Bij de mannen prolongeert HC Bloemendaal de titel en worden voor de elfde keer in hun bestaan landskampioen.
      • 17 augustus » Laatste uitzending van omroep Tien.
      • 9 september » Jesse Huta Galung wint zijn eerste challengertitel, door in de finale van het toernooi in Alphen aan den Rijn de Fransman August Gensse te verslaan in 3 sets: 6-4 6-7(9) 7-6(3).
      • 12 september » De NOS begint met het uitzenden van alle journaals, sport- en evenementenprogramma's in breedbeeld.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ceelen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ceelen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ceelen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ceelen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Olzheim is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Alex Olzheim, "Stamboom Olzheim", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-olzheim/I507735.php : benaderd 4 maart 2026), "Maria Francisca Ceelen (1919-2007)".