Stamboom Olthof » Gerrit Jan Jannes Olthof (1877-????)

Persoonlijke gegevens Gerrit Jan Jannes Olthof 


Gezin van Gerrit Jan Jannes Olthof

Hij is getrouwd met Gerritje Huls.

Zij zijn getrouwd op 24 maart 1904, hij was toen 27 jaar oud.

Bruidegom: Gerrit Jan Jannes Olthof
Geboorteplaats: Deventer
Leeftijd: 27
Beroep: kaashandelaar

Bruid: Gerritje Huls
Geboorteplaats: Vaassen (Epe)
Leeftijd: 27
Beroep: dienstbode

Vader van de bruidegom: Jan Willem Olthof

Moeder van de bruidegom: Theodora Joanna Ganseij

Vader van de bruid: Jan Huls

Moeder van de bruid: Grietje Witteveen

Gebeurtenis: Huwelijk
Datum: donderdag 24 maart 1904
Gebeurtenisplaats: Deventer

Documenttype: BS Huwelijk
Erfgoedinstelling: Historisch Centrum OverijsselHistorisch Centrum Overijssel
Plaats instelling: Zwolle
Collectiegebied: Overijssel
Archief: 0123
Registratienummer: 2730
Aktenummer: 32
Registratiedatum: 24 maart 1904
Akteplaats: Deventer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Jan Jannes Olthof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Jan Jannes Olthof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Jan Jannes Olthof

Gerrit Jan Jannes Olthof
1877-????

1904

Gerritje Huls
1877-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 maart 1904 lag tussen 1,2 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
      • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
      • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
      • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
      • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
      • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.

    Over de familienaam Olthof

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Olthof.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Olthof.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Olthof (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Olthof is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    L. Olthof, "Stamboom Olthof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-olthof/I401.php : benaderd 1 januari 2026), "Gerrit Jan Jannes Olthof (1877-????)".