Stamboom Olthof » Antony Frederik Olthof (1907-1992)

Persoonlijke gegevens Antony Frederik Olthof 


Gezin van Antony Frederik Olthof

Hij is getrouwd met Theodora Everdina Massink.

Zij zijn getrouwd op 26 mei 1932 te Amsterdam, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antony Frederik Olthof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antony Frederik Olthof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antony Frederik Olthof


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 juli 1907 lag tussen 8,7 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
      • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
      • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
      • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • De temperatuur op 26 mei 1932 lag tussen 3,6 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
      • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
      • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
      • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
      • 23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.
      • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
    • De temperatuur op 8 juli 1992 lag tussen 9,6 °C en 23,9 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 12,7 uur zonneschijn (77%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Kurt Cobain en Courtney Love trouwen.
      • 1 maart » De Amerikaanse zwemster Jenny Thompson scherpt in Indianapolis het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 54,48 seconden. De mondiale toptijd was tot dan toe met 54,73 seconden in handen van de voormalig Oost-Duitse Kristin Otto.
      • 6 april » De Europese Gemeenschap heft de olie- en de sportboycot tegen Zuid-Afrika op, en staat ook weer wetenschappelijke en culturele contacten toe met het land.
      • 29 april » Een uit vijf leden bestaande militaire raad meldt dat zij de macht heeft gegrepen in Freetown, de hoofdstad van het West-Afrikaanse land Sierra Leone.
      • 30 april » Eén speelronde voor het einde van de reguliere competitie stelt Haagsche Delftsche Mixed de landstitel in de Nederlandse hockeyhoofdklasse veilig door Kampong in Den Haag met 2-0 te verslaan.
      • 12 december » De Nederlandse speelfilm De Noorderlingen, geregisseerd door Alex van Warmerdam en geproduceerd door Laurens Geels en Dick Maas, ontvangt in Babelsberg (Potsdam) in drie categorieën een Europese Filmprijs, de Felix.
    • De temperatuur op 13 juli 1992 lag tussen 14,4 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 9,0 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 6 mei » Premier Omar Karam van Libanon biedt zijn ontslag aan te midden van een algemene staking, demonstraties en onlusten uit protest tegen het falende economische beleid van zijn regering.
      • 23 juli » Abchazië verklaart zich onafhankelijk van Georgië.
      • 24 augustus » China en Zuid-Korea knopen diplomatieke betrekkingen aan.
      • 19 oktober » De Servische politie bezet het federale ministerie van binnenlandse zaken van Joegoslavië in Belgrado.
      • 1 november » Ivo Opstelten wordt beëdigd als burgemeester van Utrecht, waar hij aantreedt als opvolger van Lien Vos-van Gortel.
      • 12 december » Een aardbeving, gevolgd door een vloedgolf, maakt het stadje Maumere aan de noordoostkust van het Indonesische eiland Flores voor de helft met de grond gelijk en richt in het oostelijke deel van het eiland zware schade aan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Olthof

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Olthof.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Olthof.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Olthof (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Olthof is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    L. Olthof, "Stamboom Olthof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-olthof/I303.php : benaderd 1 januari 2026), "Antony Frederik Olthof (1907-1992)".