Stamboom Oldenburger » Ida Jantina Oldenburger (1905-1957)

Persoonlijke gegevens Ida Jantina Oldenburger 


Gezin van Ida Jantina Oldenburger

Zij is getrouwd met Klaas Lanting.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1937, zij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Gerrit Lanting  1939-2011

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ida Jantina Oldenburger?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ida Jantina Oldenburger

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Ida Jantina Oldenburger

Voorouders (en nakomelingen) van Ida Jantina Oldenburger

Ida Jantina Oldenburger
1905-1957

1937

Klaas Lanting
1909-1994


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Ida Jantina Oldenburger



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Grafsteen

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 februari 1905 lag tussen -1,5 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
      • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
      • 22 april » Oprichting Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten in Amsterdam. Het initiatief daartoe werd genomen door Jac. P. Thijsse.
      • 16 mei » In Vriezenveen voltrekt zich een van de grootste branden uit de Nederlandse geschiedenis, die later het hele land wist te beroeren. In een paar uur tijd branden 228 huizen, twee kerken en het gemeentehuis aan de noordkant van Vriezenveen af. Er zijn geen persoonlijke ongelukken, maar er is wel heel veel leed. Circa 1600 inwoners zijn opeens dakloos. Drie dagen na de brand brengen koningin Wilhelmina en prins Hendrik een bezoek aan het zo getroffen dorp.
      • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
      • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
    • De temperatuur op 18 december 1957 lag tussen -1,7 °C en 3,7 °C en was gemiddeld 0,2 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Elvis Presley wordt goedgekeurd voor militaire dienst.
      • 9 mei » Paul-Henri Spaak wordt secretaris-generaal van de NAVO.
      • 1 juli » De Koning Boudewijnbasis wordt geopend.
      • 19 september » Eerste ondergrondse test van een nucleaire bom in de VS.
      • 17 oktober » De dijk tussen het eiland Marken en het vasteland wordt gesloten.
      • 31 oktober » Stroomuitval in Minnesota, waardoor een van de patiënten van Dr. Lillihei sterft en zijn vriend Earl Bakken gestimuleerd wordt de pacemaker uit te vinden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Oldenburger


    De publicatie Stamboom Oldenburger is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dick Nijborg, "Stamboom Oldenburger", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oldenburger/I5576.php : benaderd 20 januari 2026), "Ida Jantina Oldenburger (1905-1957)".