Stamboom Oldenburger » Aaltje Oldenburger (1914-1997)

Persoonlijke gegevens Aaltje Oldenburger 


Gezin van Aaltje Oldenburger

Zij is getrouwd met Egbert Beettjer.

Zij zijn getrouwd op 28 maart 1936 te Emmen, Emmen, Drenthe, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Oldenburger?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje Oldenburger

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Oldenburger

Aaltje Venema
1883-1953

Aaltje Oldenburger
1914-1997

1936

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Aaltje Oldenburger



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Drents Archief te Drenthe, BS Geboorte
    2. Drents Archief te Drenthe, BS Huwelijk

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juli 1914 lag tussen 15,5 °C en 24,5 °C en was gemiddeld 19,0 °C. Er was 8,6 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
      • 28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
      • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
      • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
      • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.
      • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.
    • De temperatuur op 28 maart 1936 lag tussen 5,4 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
      • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
      • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
      • 17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
      • 16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
      • 13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
    • De temperatuur op 15 december 1997 lag tussen -1,4 °C en 3,3 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Henk Angenent wint de 15e Elfstedentocht. Klasina Seinstra wint de vrouwenwedstrijd.
      • 8 juni » In Berlijn eindigt de Nederlandse vrouwenhockeyploeg als derde bij de strijd om de Champions Trophy.
      • 8 juli » Bij een busongeluk in Egypte (Aswan) komen 8, meest jonge, Nederlandse toeristen om het leven.
      • 6 augustus » Hugo Banzer, die in 1971 als legergeneraal de macht greep in Bolivia, wordt via de democratische weg geïnstalleerd als president.
      • 2 oktober » Het Verdrag van Amsterdam wordt getekend.
      • 17 december » Een gecharterde Jakovlev Jak-42 uit Oekraïne stort neer in de bergen bij Katerini (Griekenland), waarbij 70 personen omkomen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Oldenburger


    De publicatie Stamboom Oldenburger is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dick Nijborg, "Stamboom Oldenburger", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oldenburger/I4756.php : benaderd 14 maart 2026), "Aaltje Oldenburger (1914-1997)".