Stamboom Olde Scheper » Johann Gerhard Johan-Gerard Selker (1877-1955)

Persoonlijke gegevens Johann Gerhard Johan-Gerard Selker 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Johann Gerhard Johan-Gerard Selker

Hij is getrouwd met Cornelia Weerkamp.

Zij zijn getrouwd op 29 september 1914, hij was toen 37 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Leonard Selker  1912-1974
  2. Tonia Selker  1914-
  3. Corrie Selker  1917-1980
  4. Johanna Selker  1920-1984
  5. Manny Selker  1924-1985

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johann Gerhard Johan-Gerard Selker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johann Gerhard Johan-Gerard Selker

Johann Gerhard Johan-Gerard Selker
1877-1955

1914
Tonia Selker
1914-????
Corrie Selker
1917-1980
Manny Selker
1924-1985

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Stamboom Rademakers Web Site, John Rademakers, Johan-Gerard Selker, 1 mei 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Stamboom Rademakers Web Site
    Stamboom: Stamboom Rademakers

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juni 1877 lag rond de 15,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e president van de Verenigde Staten
    • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
    • 13 juni » Lodewijk IV van Hessen-Darmstadt volgt zijn overleden oom Lodewijk III van Hessen-Darmstadt op als groothertog van Hessen.
    • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
    • 16 november » Paus Pius IX roept de Heilige Franciscus van Sales (1567-1622) uit tot kerkleraar.
    • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.
  • De temperatuur op 29 september 1914 lag tussen 7,0 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 8,2 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
    • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
    • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
    • 30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
    • 28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
  • De temperatuur op 22 februari 1955 lag tussen -7,0 °C en -0,1 °C en was gemiddeld -3,9 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (78%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 6 januari » De Katholieke Radio Omroep zendt het eerste kinderprogramma op de Nederlandse televisie uit: ‘Opstand in de kribbe', een toneelspel van de Volendammer Pé Mühren over rebellerende beelden in een kerststal.
    • 3 maart » Elvis Presley verschijnt voor het eerst op de (Amerikaanse) televisie.
    • 19 september » In Argentinië wordt Juan Perón afgezet.
    • 6 oktober » De Franse autofabrikant Citroën introduceert de Citroën DS.
    • 31 oktober » Bernardus Alfrink wordt benoemd tot aartsbisschop van Utrecht.
    • 15 november » Opening van de Kirovsko-Vyborgskaja-lijn, het eerste metrotracé van de metro van Sint-Petersburg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1942 » Stefan Zweig (60), Oostenrijks schrijver
  • 1943 » Hans Scholl (24), Duits verzetsstrijder in de Tweede Wereldoorlog
  • 1943 » Sophie Scholl (21), Duits studente en verzetsstrijdster in de Tweede Wereldoorlog
  • 1945 » Henk Feldmeijer (34), Nederlands nationaalsocialistisch politicus
  • 1945 » Jan van Hout (36), Nederlands wielrenner en verzetsstrijder
  • 1971 » Rudolf Mauersberger (82), Duits componist en cantor

Over de familienaam Selker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Selker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Selker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Selker (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ted Olde Scheper, "Stamboom Olde Scheper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-olde-scheper/I400.php : benaderd 27 december 2025), "Johann Gerhard Johan-Gerard Selker (1877-1955)".