De temperatuur op 3 augustus 1922 lag tussen 6,5 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
15 februari » In Den Haag wordt het Internationaal Gerechtshof - gevestigd in het Vredespaleis - geopend.
23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
31 oktober » De RAI Amsterdam opent een semipermanente tentoonstellingshal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam.
4 november » De Britse archeoloog Howard Carter ontdekt het graf van de Egyptische farao Toetanchamon.
24 november » Mussolini krijgt van het Italiaanse parlement voor één jaar dictatoriale bevoegdheden.
Trouwdag 30 augustus 1946
De temperatuur op 30 augustus 1946 lag tussen 9,0 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 10,9 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
19 februari » Eerste uitzending van het AVRO-radioprogramma Arbeidsvitaminen.
17 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
5 juli » De bikini wordt geïntroduceerd.
5 december » New York wordt verkozen tot permanente zetel van de Verenigde Naties.
23 december » België - Oprichting van de Raad van State, als een rechtsprekend college buiten de rechterlijke orde.
Dag van overlijden 13 december 2011
De temperatuur op 13 december 2011 lag tussen 5,2 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 10,5 mm neerslag gedurende 6,9 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (12%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
16 februari » In het kader van de zogeheten Rubygate wordt de Italiaanse premier Silvio Berlusconi aangeklaagd wegens machtsmisbruik en betaalde seks met een minderjarige.
15 mei » AFC Ajax wint in de Amsterdam ArenA met 3-1 van FC Twente, waardoor het voor de 30ste maal de landstitel behaalt.
15 mei » In Spanje breken een week voor de lokale verkiezingen, grote straatprotesten uit tegen sociale, economische en politieke misstanden in het land.
24 juli » De 34-jarige Cadel Evans wint als eerste Australiër de Ronde van Frankrijk. De gebroeders Andy en Fränk Schleck completeren de topdrie.
6 augustus » De radicaal-islamitische terreurbeweging Al-Shabaab trekt zich terug uit de Somalische hoofdstad Mogadishu.
14 september » Belgisch formateur Elio Di Rupo slaagt erin tussen de formerende partijen een overeenkomst te bereiken over de splitsing van de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Lucas A. Ocken, "Stamboom Ocken", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ocken/I19159.php : benaderd 1 maart 2026), "Emma Helena te Winkel, (1922-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.