Stamboom Oberholthaus » Quirinus Martinus (Rinus) Sellmeijer (1914-2000)

Persoonlijke gegevens Quirinus Martinus (Rinus) Sellmeijer 

Bronnen 1, 2

Gezin van Quirinus Martinus (Rinus) Sellmeijer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Quirinus Martinus (Rinus) Sellmeijer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Quirinus Martinus (Rinus) Sellmeijer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Quirinus Martinus (Rinus) Sellmeijer


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. mol Web Site, leo mol, via https://www.myheritage.nl/person-3500464...
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: mol Web Site Stamboom: mollen
    2. Website van de familie Koortens/Verwer, Paul Koortens, via https://www.myheritage.nl/person-3500361...
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Website van de familie Koortens/Verwer

      Familiestamboom: 415314011-3

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 juli 1914 lag tussen 12,4 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
      • 28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
      • 12 april » Wielrenner Piet van Nek sr. komt zwaar ten val op de wielerbaan van Leipzig. Twee dagen later overlijdt hij.
      • 29 mei » De RMS Empress of Ireland botst tegen het Noorse steenkoolvrachtschip Storstad, en zinkt binnen 14 minuten. Van de 1477 passagiers aan boord overleven slechts 465 passagiers de ramp.
      • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
      • 26 augustus » Begin van de Slag bij Tannenberg, het eerste Duitse succes tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • De temperatuur op 20 mei 2000 lag tussen 5,4 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 8,9 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Schaatsster Andrea Nuyt scherpt in Calgary het Nederlands record van Marianne Timmer (38,47 seconden) aan en noteert een tijd van 38,15.
      • 7 mei » De hockeysters van Hockeyclub 's-Hertogenbosch winnen de derde landstitel op rij in de Nederlandse hoofdklasse door Amsterdam met 2-0 te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
      • 13 mei » Vuurwerkramp in Enschede, 23 doden en ongeveer 950 gewonden.
      • 3 juni » In het Wagener-stadion in Amstelveen wint de Nederlandse vrouwenhockeyploeg voor de 2e keer in de geschiedenis de Champions Trophy.
      • 24 september » De Servische president Slobodan Milošević moet het onderspit delven bij de door hem uitgeschreven vervroegde verkiezingen. Oppositieleider Vojislav Koštunica wint.
      • 8 oktober » In België zijn er gemeente-, districts- en provincieraadsverkiezingen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1912 » Milton Friedman, Amerikaans econoom en Nobelprijswinnaar († 2006)
    • 1914 » Isolde Ahlgrimm, Oostenrijks klaveciniste († 1995)
    • 1914 » Louis de Funès, Frans regisseur en filmacteur († 1983)
    • 1915 » Mario Bava, Italiaans regisseur († 1980)
    • 1918 » Paul D. Boyer, Amerikaans biochemicus en Nobelprijswinnaar († 2018)
    • 1918 » Wim Roosen, Nederlands voetballer, atleet en sportbestuurder († 1986)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sellmeijer


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Fons Glasmeier, "Stamboom Oberholthaus", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oberholthaus/I500554.php : benaderd 6 maart 2026), "Quirinus Martinus (Rinus) Sellmeijer (1914-2000)".