Stamboom Alers, Paradies, Verboom, Noya » Salman Paulus (Opa Paul) Kailola (1899-1960)

Persoonlijke gegevens Salman Paulus (Opa Paul) Kailola 


Gezin van Salman Paulus (Opa Paul) Kailola

Hij is getrouwd met Cornelia Elisabeth Marie (Corrie) Balzouman.

Zij zijn getrouwd op 12 april 1929 te Batavia, Nederlands Oost-Indië, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Salman Paulus (Opa Paul) Kailola?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Salman Paulus (Opa Paul) Kailola

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Salman Paulus (Opa Paul) Kailola


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Salman Paulus (Opa Paul) Kailola



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 april 1899 lag rond de 11,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
      • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
      • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
      • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
      • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
      • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
    • De temperatuur op 12 april 1929 lag tussen 1,1 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 6 januari » Proclamatie van het koninkrijk van Joegoslavië.
      • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
      • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
      • 18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
      • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
      • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kailola

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kailola.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kailola.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kailola (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Alers, Paradies, Verboom, Noya is opgesteld door Helena Noya-Verboom.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Helena Noya-Verboom, "Stamboom Alers, Paradies, Verboom, Noya", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noya/R1558.php : benaderd 3 maart 2026), "Salman Paulus (Opa Paul) Kailola (1899-1960)".