Stamboom Nouws » Hendrikus Adrianus "Harrie" Nous (1922-2000)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Adrianus "Harrie" Nous 


Gezin van Hendrikus Adrianus "Harrie" Nous

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Adrianus "Harrie" Nous?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Adrianus "Harrie" Nous

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Adrianus Nous

Hendrikus Adrianus Nous
1922-2000


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Hendrikus Adrianus "Harrie" Nous



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 augustus 1922 lag tussen 9,0 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 1,6 mm neerslag. Er was 5,3 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Oprichting van de Missio sui juris Urga in Mongolië.
      • 3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
      • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
      • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
      • 12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
      • 31 oktober » Triomftocht van Italiaanse zwarthemden n.a.v. succesvolle coup, waarop Mussolini en zijn Fascistische Partij aan de macht komen.
    • De temperatuur op 2 maart 2000 lag tussen 1,4 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 16,2 mm neerslag gedurende 10,0 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (22%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
      • 6 mei » HC Bloemendaal prolongeert de landstitel in de Nederlandse hockeyhoofdklasse door Hockeyclub 's-Hertogenbosch met 5-0 te verslaan in de derde wedstrijd uit de finale van de play-offs.
      • 25 juli » Een vliegtuigongeluk in een voorstad van Parijs met een Concorde kost 113 mensenlevens. De ramp leidde uiteindelijk tot de beëindiging van het Concorde-programma in 2003.
      • 19 september » Pieter van den Hoogenband scherpt bij de Olympische Spelen in Sydney het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 47,84. De Nederlander doet dat in de halve finales. Het oude record (48,18) stond sinds drie dagen op naam van de Australische zwemmer Michael Klim.
      • 7 oktober » Vojislav Koštunica legt in Joegoslavië de eed af als president.
      • 31 oktober » Communiqué van de Pauselijke Academie voor het Leven inzake de morning-afterpil
      • 20 november » Marat Safin lost Pete Sampras na tien weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Rus moet die positie na twee weken weer afstaan aan Gustavo Kuerten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Nous

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nous.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nous.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nous (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Nouws is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Joke ter Weele, "Stamboom Nouws", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-nouws/I549.php : benaderd 23 februari 2026), "Hendrikus Adrianus "Harrie" Nous (1922-2000)".