Stamboom Nouws » Engelina Cornelia Leenaars (1912-1988)

Persoonlijke gegevens Engelina Cornelia Leenaars 


Gezin van Engelina Cornelia Leenaars

Zij is getrouwd met Johannes Nouws.

Zij zijn getrouwd op 29 november 1950 te Gilze en Rijen, zij was toen 37 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Engelina Cornelia Leenaars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 december 1912 lag tussen 2,6 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
    • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
    • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
    • 12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
    • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
  • De temperatuur op 16 december 1988 lag tussen 4,9 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 9,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De Amerikaanse tv-dominee Jimmy Swaggart treedt terug na seksuele misstappen.
    • 4 april » Het derde Nederlandse televisienet wordt in gebruik genomen.
    • 23 april » Jelle Nijdam wint de 23ste editie van de Amstel Gold Race.
    • 12 mei » De Paraguayaanse president Alfredo Stroessner verbiedt een ontmoeting tussen de paus en de oppositie in zijn vaderland. Stroessner laat de prominente oppositieleider Domingo Laino arresteren tijdens een mis.
    • 7 augustus » De Amerikaanse Lynne Cox zwemt zonder beschermende kleding de Beringstraat tussen Alaska en Rusland over.
    • 21 december » 270 mensen komen om als een vliegtuig tijdens Pan Am vlucht 103 explodeert en neerstort op Lockerbie (Schotland). De aanslag leidt tot een jarenlange boycot van Libië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1906 » Sir Carol Reed, Brits filmregisseur († 1976)
  • 1908 » Jules Vandooren, Frans voetballer en voetbalcoach († 1985)
  • 1910 » Herman van der Horst, Nederlands filmregisseur, producent en scenarioschrijver († 1976)
  • 1910 » Paul Bowles, Amerikaans schrijver, dichter en componist († 1999)
  • 1911 » Walt Brown, Amerikaans autocoureur († 1951)
  • 1914 » Jo Van Fleet, Amerikaans actrice († 1996)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Leenaars

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leenaars.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leenaars.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leenaars (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Nouws is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joke ter Weele, "Stamboom Nouws", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-nouws/I401.php : benaderd 6 januari 2026), "Engelina Cornelia Leenaars (1912-1988)".