Stamboom Noot » Nicolaas Jacobus Stikkel (1912-)

Persoonlijke gegevens Nicolaas Jacobus Stikkel 


Gezin van Nicolaas Jacobus Stikkel


Tijdbalk Nicolaas Jacobus Stikkel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas Jacobus Stikkel

Simon Stikkel
1820-1871
Helena Noot
1829-1913

Nicolaas Jacobus Stikkel
1912-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 oktober 1912 lag tussen 5,3 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 1,8 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
      • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
      • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
      • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
      • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1905 » Frederik Gerard van Dijk, Nederlands politicus († 1994)
    • 1910 » Benito de Jesús (Hector Valdivieso Saez), Spaans heilige († 1934)
    • 1912 » Jean Améry, Oostenrijks schrijver († 1978)
    • 1912 » Ollie Johnston, Amerikaans Disney-tekenaar († 2008)
    • 1917 » William Hardy McNeill, Canadees-Amerikaans historicus († 2016)
    • 1918 » Griffin Bell, Amerikaans jurist en politicus († 2009)

    Over de familienaam Stikkel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stikkel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stikkel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stikkel (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Noot is opgesteld door P. Noot (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Noot, "Stamboom Noot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noot/I4857.php : benaderd 13 januari 2026), "Nicolaas Jacobus Stikkel (1912-)".