Stamboom Noot » Adriaan Beijleveldt (1891-????)

Persoonlijke gegevens Adriaan Beijleveldt 


Gezin van Adriaan Beijleveldt

Hij is getrouwd met Arnolda Hendrina Zoetmulder.

Zij zijn getrouwd op 14 januari 1914 te Rotterdam, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Adriaan Beijleveldt , geb. Rotterdam 23 jaar
Vader Johannes Beijleveldt
Moeder Ariaantje Mannee
Bruid Arnolda Hendrina Zoetmulder , geb. Rotterdam 23 jaar
Vader David Julianus Cornelus Marianus Zoetmulder
Moeder Maria Johanna de Heij

Plaats Rotterdam
Huwelijksdatum 14-01-1914

Bron Rotterdam 1914 b22

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Tijdbalk Adriaan Beijleveldt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaan Beijleveldt


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Rotterdam 1914 b22

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 januari 1891 lag rond de -3,7 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
      • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
      • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
      • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
      • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
      • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.
    • De temperatuur op 14 januari 1914 lag tussen -5,3 °C en -2,4 °C en was gemiddeld -4,1 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
      • 20 maart » In New Haven, een stad in de Amerikaanse staat Connecticut, vindt het eerste wereldkampioenschap kunstschaatsen plaats.
      • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
      • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
      • 30 juli » Mobilisatie Rusland
      • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Beijleveldt


    De publicatie Stamboom Noot is opgesteld door P. Noot (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Noot, "Stamboom Noot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-noot/I258.php : benaderd 7 maart 2026), "Adriaan Beijleveldt (1891-????)".